Liga Tenisa 2015

FINAŁ ROZGRYWEK 2015'

grupa ĆWIERĆFINAŁY
E1Bąk Sławek
F-barażLorenc Jan
2:0
6:2 6:3
F2Lasota Leszek
E3Kadłubowski Paweł
2:0
6:1 6:0
E2Półtorak Jan
F3Sołęga Wiktor
2:0
6:1 7:6
F1Kozakiewicz Rafał
E-barażCiapa Darek
2:0
6:1 6:1
 PÓŁFINAŁ
Bąk Sławek
Lasota Leszek
2:0
6:2 6:1
 PÓŁFINAŁ
Półtorak Jan
Kozakiewicz Rafał
0:2
2:6 3:6
 FINAŁ
Bąk Sławek
Kozakiewicz Rafał
2:1
3:6 6:1 7:6
 MAŁY FINAŁ
Lasota Leszek
Półtorak Jan
2:0
6:1 6:2
 ZWYCIĘZCA LIGI
Bąk Sławek
 2-MIEJSCE
Kozakiewicz Rafał
 3-MIEJSCE
Lasota Leszek

BARAŻE

H1
II-liga
Cierpisz Roman
G2
II-liga
Olender Zbyszek
1:2
6:4 3:6 4:6
G1
II-liga
Lorenc Jan
H2
II-liga
Jurczyński Krzysiek
2:0
6:2 6:1
E4
I-liga
Ciapa Darek
G2
II-liga
Olender Zbyszek
2:0
6:3 6:2
F4
I-liga
Gruszecki Stanisław
G1
II-liga
Lorenc Jan
0:2
3:6 1:6
 E-baraż
Ciapa Darek
 F-baraż
Lorenc Jan

FINAŁ II-ligi

G1
II-liga
Lorenc Jan
H1
II-liga
Cierpisz Roman
2:0
6:1 6:2
 ZWYCIĘZCA II-ligi
Lorenc Jan

KLASYFIKACJA KOŃCOWA 2015'

1Bąk Sławek
2Kozakiewicz Rafał
3Lasota Leszek
4Półtorak Jan
5-8Sołęga Wiktor
 Kadłubowski Paweł
 Ciapa Darek
 Lorenc Jan
9Gruszecki Stanisław
10Lech Darek
11Kociubiński Henryk
12Jakubowski Sławek
13Pytel Wojtek
14Klimczak Jerzy
15Walas Stanisław
16Mirowski Czarek
17Leśniak Patryk
18Olender Zbyszek
19Cierpisz Roman
20Jurczyński Krzysiek
21Niewęgłowski Mariusz
22Łokociejewski Jerzy
23Kosiński Krzysztof
24Stadnicki Jacek
25Dąbek Kazimierz
26Paluch Kaziu
27Biernacki Zdzisław
28Półtorak Tomasz
29Płoszaj Sławek
30Bieniek Stanisław

Liga 2015 / Grupa E

I-LIGA
Grupa E
Bąk
Sławek
Półtorak
Jan
Kadłubowski
Paweł
Ciapa
Darek
Lech
Darek
Kociubiński
Henryk
Klimczak
Jerzy
Walas
Stanisław
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Bąk
Sławek
  2:0
6-3 6-1
2:0
6-1 6-2
2:0
7-6 6-0
2:0
6-1 6-0
2:0
6-2 6-1
2:0
6-4 6-4
2:1
4-6 6-1 6-3
21 +7
7/0
+13
14/1
+54
89/35
1
Półtorak
Jan
0:2
3-6 1-6
  2:1
2-6 6-3 6-0
2:0
6-2 6-4
0:2
2-6 3-6
2:0
7-6 6-4
2:1
1-6 6-4 6-3
0:2
4-6 4-6
15 +1
4/3
0
8/8
-5
69/74
2
Kadłubowski
Paweł
0:2
1-6 2-6
1:2
6-2 3-6 0-6
  2:0
6-4 6-0
2:0
6-4 6-1
0:2
4-6 3-6
2:0
6-1 7-5
2:0
6-2 6-0
15 +1
4/3
+3
9/6
+13
68/55
3
Ciapa
Darek
0:2
6-7 0-6
0:2
2-6 4-6
0:2
4-6 0-6
  2:0
6-2 6-3
2:0
6-4 7-5
2:0
6-4 7-5
2:1
3-6 6-4 6-2
15 +1
4/3
+1
8/7
-3
69/72
4
Lech
Darek
0:2
1-6 0-6
2:0
6-2 6-3
0:2
4-6 1-6
0:2
2-6 3-6
  2:0
7-6 6-3
2:0
6-2 6-1
2:1
6-0 3-6 7-5
15 +1
4/3
+1
8/7
0
64/64
5
Kociubiński
Henryk
0:2
2-6 1-6
0:2
6-7 4-6
2:0
6-4 6-3
0:2
4-6 5-7
0:2
6-7 3-6
  2:1
4-6 6-3 6-2
2:0
6-2 6-1
13 -1
3/4
-3
6/9
-1
71/72
6
Klimczak
Jerzy
0:2
4-6 4-6
1:2
6-1 4-6 3-6
0:2
1-6 5-7
0:2
4-6 5-7
0:2
2-6 1-6
1:2
6-4 3-6 2-6
  2:0
6-3 6-2
9 -5
1/6
-8
4/12
-22
62/84
7
Walas
Stanisław
1:2
6-4 1-6 3-6
2:0
6-4 6-4
0:2
2-6 0-6
1:2
6-3 4-6 2-6
1:2
0-6 6-3 5-7
0:2
2-6 1-6
0:2
3-6 2-6
  9 -5
1/6
-7
5/12
-36
55/91
8

UWAGI:
* dla zawodników mających 15 punktów o końcowej kolejności decyduje > Mała Tabela

Liga 2015 / Grupa F

I-LIGA
Grupa F
Kozakiewicz
Rafał
Lasota
Leszek
Sołęga
Wiktor
Gruszecki
Stanisław
Jakubowski
Sławek
Pytel
Wojtek
Mirowski
Czarek
Leśniak
Patryk
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Kozakiewicz
Rafał
  X
walkower
2:0
6-1 6-4
2:0
7-6 6-0
2:0
6-0 6-1
2:0
6-2 6-2
2:0
6-0 6-3
2:0
6-0 6-3
20 +6
6/0
+12
12/0
+51
73/22
1
Lasota
Leszek
X
walkower
  2:0
6-0 6-4
2:0
6-0 6-0
2:0
6-0 6-0
2:0
6-0 6-1
2:0
6-1 6-0
2:0
6-0 6-1
18 +6
6/0
+12
12/0
+65
72/7
2
Sołęga
Wiktor
0:2
1-6 4-6
0:2
0-6 4-6
  2:0
6-2 6-1
2:0
6-2 6-1
2:0
6-3 6-0
2:1
2-6 6-1 6-3
2:0
6-4 6-1
17 +3
5/2
+5
10/5
+23
71/48
3
Gruszecki
Stanisław
0:2
6-7 0-6
0:2
0-6 0-6
0:2
2-6 1-6
  1:2
6-2 2-6 3-6
2:0
6-4 6-3
2:1
4-6 7-5 7-5
X
walkower
12 -2
2/4
-4
5/9
-24
50/74
4
Jakubowski
Sławek
0:2
0-6 1-6
0:2
0-6 0-6
0:2
2-6 1-6
2:1
2-6 6-2 6-3
  0:2
2-6 1-6
0:2
1-6 4-6
X
walkower
10 -4
1/5
-9
2/11
-45
26/71
5
Pytel
Wojtek
0:2
2-6 2-6
0:2
0-6 1-6
0:2
3-6 0-6
0:2
4-6 3-6
2:0
6-2 6-1
  X
nierozeg.
X
walkower
9 -3
1/4
-6
2/8
-24
27/51
6
Mirowski
Czarek
0:2
0-6 3-6
0:2
1-6 0-6
1:2
6-2 1-6 3-6
1:2
6-4 5-7 5-7
2:0
6-1 6-4
X
nierozeg.
  1:2
6-3 4-6 4-6
8 -4
1/5
-5
5/10
-20
56/76
7
Leśniak
Patryk
0:2
0-6 3-6
0:2
0-6 1-6
0:2
4-6 1-6
X
walkower
X
walkower
X
walkower
2:1
3-6 6-4 6-4
  6 -2
1/3
-5
2/7
-26
24/50
8

Liga 2020 / Grupa D

Faza
Grupowa
Walas
Stanisław
Półtorak
Tomasz
Ciapa
Darek
Wojtas
Grzegorz
Łokociejewski
Jerzy
Mendel
Tomasz
Kadłubowski
Paweł
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
lp.
Walas
Stanisław
  2:0
6-1 7-5
2:0
6-3 6-3
2:0
6-0 6-1
2:0
6-2 6-2
2:0
6-1 6-1
X
walkower
17 +5
5/0
+10
10/0
+42
61/19
 1 
Półtorak
Tomasz
0:2
1-6 5-7
  2:0
6-2 6-3
2:0
6-0 6-2
2:0
6-2 6-0
2:0
6-0 6-1
0:2
1-6 0-6
14 +2
4/2
+4
8/4
+20
55/35
 2 
Ciapa
Darek
0:2
3-6 3-6
0:2
2-6 3-6
  2:0
6-3 6-4
2:0
6-1 6-1
2:0
6-0 6-0
0:2
3-6 2-6
12 0
3/3
0
6/6
+7
52/45
 3 
Wojtas
Grzegorz
0:2
0-6 1-6
0:2
0-6 2-6
0:2
3-6 4-6
  2:0
6-1 6-0
X
walkower
X
walkower
10 -2
1/3
-4
2/6
-15
22/37
 4 
Łokociejewski
Jerzy
0:2
2-6 2-6
0:2
2-6 0-6
0:2
1-6 1-6
0:2
1-6 0-6
  2:0
6-1 6-3
X
walkower
9 -3
1/4
-6
2/8
-31
21/52
 5 
Mendel
Tomasz
0:2
1-6 1-6
0:2
0-6 1-6
0:2
0-6 0-6
X
walkower
0:2
1-6 3-6
  X
walkower
6 -4
0/4
-8
0/8
-41
7/48
 6 
Kadłubowski
Paweł
X
walkower
2:0
6-1 6-0
2:0
6-3 6-2
X
walkower
X
walkower
X
walkower
  6 +2
2/0
+4
4/0
+18
24/6
 7 

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-LIGĘ, w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 5-8 tworzą w kolejnym etapie II-LIGĘ, w dwóch grupach: G (A5-A9 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)
  

Liga 2020 / Finał

FINAŁ ROZGRYWEK 2020'

grupa ĆWIERĆFINAŁY
E1Dziadkiewicz Bogusław
F-barażOlender Bernard
2:0
6:1 6:1
F2 Walas Stanisław
E3Sołęga Wiktor
2:0
6:2 6:2
E2Wojtenek Łukasz
F3Półtorak Tomasz
2:1
6:2 1:6 6:2
E-barażKociubiński Henryk
F1Kozakiewicz Rafał
0:2
2:6 4:6
 PÓŁFINAŁ
Dziadkiewicz Bogusław
Walas Stanisław
2:0
6:1 6:1
 PÓŁFINAŁ
Wojtenek Łukasz
Kozakiewicz Rafał
0:2
2:6 1:6
 FINAŁ
Dziadkiewicz Bogusław
Kozakiewicz Rafał
0:2
2:6 3:6
 MAŁY FINAŁ
Walas Stanisław
Wojtenek Łukasz
2:0
6:3 6:2
 ZWYCIĘZCA LIGI
Kozakiewicz Rafał
 2-MIEJSCE
DZIADKIEWICZ Bogusław
 3-MIEJSCE
WALAS Stanisława

FINAŁ II-ligi

G1
II-liga
Stadnicki Jacek
H1
II-liga
Jurczyński Krzysiek
1:2
3:6 6:4 2:6
 ZWYCIĘZCA II-ligi
Jurczyński Krzysiek

BARAŻE do Finału Rozgrywek

H1
II-liga
Jurczyński Krzysiek
G2
II-liga
Jakubowski Sławek
2:0
6:2 6:3
G1
II-liga
Stadnicki Jacek
H2
II-liga
Mierzwa Mateusz
2:1
4:6 6:1 7:6
E4
I-liga
Kociubiński Henryk
H1-G2
II-liga
Jurczyński Krzysiek
2:0
6:1 6:2
F4
I-liga
Olender Bernard
G1-H2
II-liga
Stadnicki Jacek
2:0
7:6 6:3
 E-baraż
Kociubiński Henryk
 F-baraż
Olender Bernard

Liga 2015 / Grupa G

II-LIGA
Grupa G
Lorenc
Jan
Olender
Zbyszek
Niewęgłowski
Mariusz
Łokociejewski
Jerzy
Stadnicki
Jacek
Dąbek
Kazimierz
Biernacki
Zdzisław
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Lorenc
Jan
  2:0
6-0 6-4
2:0
6-2 6-0
2:0
6-1 6-0
2:1
6-4 4-6 7-6
2:0
6-2 6-1
2:0
6-0 6-1
18 +6
6/0
+11
12/1
+50
77/27
1
Olender
Zbyszek
0:2
0-6 4-6
  2:0
6-1 6-1
2:0
6-0 6-3
2:0
6-3 6-1
2:0
6-2 6-0
2:0
6-2 6-3
16 +4
5/1
+8
10/2
+36
64/28
2
Niewęgłowski
Mariusz
0:2
2-6 0-6
0:2
1-6 1-6
  2:0
6-4 6-1
2:0
6-4 6-3
2:0
6-2 6-0
2:0
6-1 6-3
14 +2
4/2
+4
8/4
+10
52/42
3
Łokociejewski
Jerzy
0:2
1-6 0-6
0:2
0-6 3-6
0:2
4-6 1-6
  X
nierozeg.
1:2
6-4 2-6 1-6
2:1
6-7 6-4 6-3
7 -3
1/4
-6
3/9
-30
36/66
4
Stadnicki
Jacek
1:2
4-6 6-4 6-7
0:2
3-6 1-6
0:2
4-6 3-6
X
nierozeg.
  X
nierozeg.
2:0
6-0 6-1
6 -2
1/3
-3
3/6
-3
39/42
5
Dąbek
Kazimierz
0:2
2-6 1-6
0:2
2-6 0-6
0:2
2-6 0-6
2:1
4-6 6-2 6-1
X
nierozeg.
  X
nierozeg.
6 -2
1/3
-5
2/7
-22
23/45
6
Biernacki
Zdzisław
0:2
0-6 1-6
0:2
2-6 3-6
0:2
1-6 3-6
1:2
7-6 4-6 3-6
0:2
0-6 1-6
X
nierozeg.
  5 -5
0/5
-9
1/10
-41
25/66
7

Liga 2015 / Grupa H

II-LIGA
Grupa H
Cierpisz
Roman
Jurczyński
Krzysiek
Kosiński
Krzysztof
Paluch
Kaziu
Półtorak
Tomasz
Płoszaj
Sławek
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Cierpisz
Roman
  2:1
6-3 4-6 6-3
0:2
1-6 3-6
2:0
6-1 6-2
2:0
6-2 6-1
2:0
6-1 6-0
13 +3
4/1
+5
8/3
+25
56/31
1
Jurczyński
Krzysiek
1:2
3-6 6-4 3-6
  0:2
3-6 3-6
2:0
6-3 6-3
2:0
6-2 7-6
X
nierozeg.
8 0
2/2
+1
5/4
+1
43/42
2
Kosiński
Krzysztof
2:0
6-1 6-3
2:0
6-3 6-3
  X
nierozeg.
X
nierozeg.
X
nierozeg.
6 +2
2/0
+4
4/0
+14
24/10
3
Paluch
Kaziu
0:2
1-6 2-6
0:2
3-6 3-6
X
nierozeg.
  2:1
6-3 4-6 6-3
X
nierozeg.
5 -1
1/2
-3
2/5
-11
25/36
4
Półtorak
Tomasz
0:2
2-6 1-6
0:2
2-6 6-7
X
nierozeg.
1:2
3-6 6-4 3-6
  X
nierozeg.
3 -3
0/3
-5
1/6
-18
23/41
5
Płoszaj
Sławek
0:2
1-6 0-6
X
nierozeg.
X
nierozeg.
X
nierozeg.
X
nierozeg.
  1 -1
0/1
-2
0/2
-11
1/12
6

Liga 2020 / Grupa B

Faza
Grupowa
Sołęga
Wiktor
Brzdąk
Krzysztof
Pytel
Wojtek
Kosiński
Krzysztof
Półtorak
Jan
Paluch
Kaziu
Biernacki
Zdzisław
Czeszek
Adam
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
lp.
Sołęga
Wiktor
  2:0
7-5 6-2
2:0
6-4 6-3
2:0
7-5 6-4
1:2
1-6 6-0 4-6
2:0
6-2 6-0
2:0
6-0 6-1
X
krecz
19 +4
5/1
+9
11/2
+35
73/38
 1 
Brzdąk
Krzysztof
0:2
5-7 2-6
  2:1
7-6 2-6 7-5
2:0
7-5 6-2
X
walkower
2:0
6-0 6-3
2:0
6-3 6-0
2:0
7-6 6-3
18 +4
5/1
+7
10/3
+21
73/52
 2 
Pytel
Wojtek
0:2
4-6 3-6
1:2
6-7 6-2 5-7
  1:2
3-6 7-6 6-10
2:0
6-4 7-5
2:0
6-2 6-3
2:0
7-6 6-4
X
walkower
14 0
3/3
+2
8/6
+4
78/74
 3 
Kosiński
Krzysztof
0:2
5-7 4-6
0:2
5-7 2-6
2:1
6-3 6-7 10-6
  1:2
3-6 6-2 7-10
2:0
6-4 6-0
2:0
6-2 6-1
0:2
3-6 4-6
13 -1
3/4
-2
7/9
+6
85/79
 4 
Półtorak
Jan
2:1
6-1 0-6 6-4
X
walkower
0:2
4-6 5-7
2:1
6-3 2-6 10-7
  X
walkower
2:0
6-0 6-1
X
walkower
12 +2
3/1
+2
6/4
+10
51/41
 5 
Paluch
Kaziu
0:2
2-6 0-6
0:2
0-6 3-6
0:2
2-6 3-6
0:2
4-6 0-6
X
walkower
  2:0
6-3 6-2
0:2
4-6 6-7
10 -4
1/5
-8
2/10
-30
36/66
 6 
Biernacki
Zdzisław
0:2
0-6 1-6
0:2
3-6 0-6
0:2
6-7 4-6
0:2
2-6 1-6
0:2
0-6 1-6
0:2
3-6 2-6
  X
walkower
8 -6
0/6
-12
0/12
-50
23/73
 7 
Czeszek
Adam
X
krecz
0:2
6-7 3-6
X
walkower
2:0
6-3 6-4
X
walkower
2:0
6-4 7-6
X
walkower
  8 +1
2/1
+2
4/2
+4
34/30
 8 

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-LIGĘ, w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 5-8 tworzą w kolejnym etapie II-LIGĘ, w dwóch grupach: G (A5-A9 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)
  

Liga 2020 / Grupa C

Faza
Grupowa
Kozakiewicz
Rafał
Gądzik
Waldemar
Cierpisz
Roman
Olender
Bernard
Jurczyński
Krzysiek
Mierzwa
Mateusz
Dąbek
Kazimierz
Bieniek
Stanisław
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
lp.
Kozakiewicz
Rafał
  2:0
6-1 6-1
2:0
6-2 6-1
2:0
6-2 7-6
2:0
6-0 6-2
2:0
6-2 6-0
2:0
6-1 6-1
X
walkower
20 +6
6/0
+12
12/0
+54
73/19
 1 
Gądzik
Waldemar
0:2
1-6 1-6
  2:0
6-2 6-4
X
walkower
2:0
6-3 6-1
2:0
6-1 6-1
2:0
6-0 6-0
X
walkower
17 +3
4/1
+6
8/2
+26
50/24
 2 
Cierpisz
Roman
0:2
2-6 1-6
0:2
2-6 4-6
  0:2
5-7 2-6
2:1
3-6 6-3 6-3
2:1
6-3 5-7 6-4
2:0
6-0 6-0
X
walkower
14 0
3/3
-2
6/8
-3
60/63
 3 
Olender
Bernard
0:2
2-6 6-7
X
walkower
2:0
7-5 6-2
  2:0
6-1 6-1
2:0
6-2 6-2
X
walkower
2:0
6-1 7-5
13 +3
4/1
+6
8/2
+26
58/32
 4 
Jurczyński
Krzysiek
0:2
0-6 2-6
0:2
3-6 1-6
1:2
6-3 3-6 3-6
0:2
1-6 1-6
  2:0
6-4 6-4
2:0
6-3 6-1
X
walkower
12 -2
2/4
-3
5/8
-19
44/63
 5 
Mierzwa
Mateusz
0:2
2-6 0-6
0:2
1-6 1-6
1:2
3-6 7-5 4-6
0:2
2-6 2-6
0:2
4-6 4-6
  2:0
6-1 7-5
2:0
6-4 6-4
11 -3
2/5
-5
5/10
-24
55/79
 6 
Dąbek
Kazimierz
0:2
1-6 1-6
0:2
0-6 0-6
0:2
0-6 0-6
X
walkower
0:2
3-6 1-6
0:2
1-6 5-7
  0:2
3-6 1-6
8 -6
0/6
-12
0/12
-57
16/73
 7 
Bieniek
Stanisław
X
walkower
X
walkower
X
walkower
0:2
1-6 5-7
X
walkower
0:2
4-6 4-6
2:0
6-3 6-1
  5 -1
1/2
-2
2/4
-3
26/29
 8 

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-LIGĘ, w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 5-8 tworzą w kolejnym etapie II-LIGĘ, w dwóch grupach: G (A5-A9 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)
  

Faza
Grupowa
Bąk
Sławek
Kociubiński
Henryk
Kadłubowski
Paweł
Walas
Stanisław
Lorenc
Jan
Olender
Zbyszek
Dąbek
Kazimierz
Łokociejewski
Jerzy
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Bąk
Sławek
  2:0
6-2 6-1
2:0
6-1 6-2
2:1
4-6 6-1 6-3
2:0
6-3 6-3
X
walkower
2:0
6-2 6-0
2:0
6-0 6-0
20 +6
6/0
+11
12/1
+52
76/24
1
Kociubiński
Henryk
0:2
2-6 1-6
  2:0
6-4 6-3
2:0
6-2 6-1
X
walkower
2:1
6-4 4-6 6-4
2:0
6-1 6-0
2:0
6-0 6-0
18 +4
5/1
+7
10/3
+30
67/37
2
Kadłubowski
Paweł
0:2
1-6 2-6
0:2
4-6 3-6
  2:0
6-2 6-0
2:0
6-4 6-2
2:0
6-3 6-3
2:0
6-2 6-1
2:0
6-3 6-1
17 +3
5/2
+6
10/4
+25
70/45
3
Walas
Stanisław
1:2
6-4 1-6 3-6
0:2
2-6 1-6
0:2
2-6 0-6
  X
walkower
2:0
6-2 7-6
2:0
6-3 6-0
2:0
6-0 6-0
14 0
3/3
+1
7/6
+1
52/51
4
Lorenc
Jan
0:2
3-6 3-6
X
walkower
0:2
4-6 2-6
X
walkower
  2:0
6-0 6-4
2:0
6-2 6-1
2:0
6-1 6-0
11 +1
3/2
+2
6/4
+16
48/32
5
Olender
Zbyszek
X
walkower
1:2
4-6 6-4 4-6
0:2
3-6 3-6
0:2
2-6 6-7
0:2
0-6 4-6
  2:0
6-2 6-0
2:0
6-0 6-3
10 -2
2/4
-3
5/8
-2
56/58
6
Dąbek
Kazimierz
0:2
2-6 0-6
0:2
1-6 0-6
0:2
2-6 1-6
0:2
3-6 0-6
0:2
2-6 1-6
0:2
2-6 0-6
  2:1
4-6 6-2 6-1
9 -5
1/6
-11
2/13
-51
30/81
7
Łokociejewski
Jerzy
0:2
0-6 0-6
0:2
0-6 0-6
0:2
3-6 1-6
0:2
0-6 0-6
0:2
1-6 0-6
0:2
0-6 3-6
1:2
6-4 2-6 1-6
  7 -7
0/7
-13
1/14
-71
17/88
8

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-ligę > w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 4-8 tworzą w kolejnym etapie II-ligę > w dwóch grupach: G (A5-A8 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)
  

Faza
Grupowa
Ciapa
Darek
Lech
Darek
Półtorak
Jan
Klimczak
Jerzy
Niewęgłowski
Mariusz
Stadnicki
Jacek
Biernacki
Zdzisław
Bieniek
Stanisław
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Ciapa
Darek
  2:0
6-2 6-3
0:2
2-6 4-6
2:0
6-4 7-5
2:0
6-2 6-3
2:0
7-6 6-4
2:0
6-2 6-1
X
walkower
18 +4
5/1
+8
10/2
+24
68/44
1
Lech
Darek
0:2
2-6 3-6
  2:0
6-2 6-3
2:0
6-2 6-1
2:0
6-4 6-0
2:0
7-6 6-0
2:0
6-0 6-2
X
walkower
18 +4
5/1
+8
10/2
+34
66/32
2
Półtorak
Jan
2:0
6-2 6-4
0:2
2-6 3-6
  2:1
1-6 6-4 6-3
2:0
6-4 7-5
2:1
2-6 7-5 7-5
X
walkower
X
walkower
17 +3
4/1
+4
8/4
+3
59/56
3
Klimczak
Jerzy
0:2
4-6 5-7
0:2
2-6 1-6
1:2
6-1 4-6 3-6
  2:1
6-2 5-7 6-3
2:0
7-6 6-4
2:0
6-1 6-0
X
walkower
14 0
3/3
0
7/7
+6
67/61
4
Niewęgłowski
Mariusz
0:2
2-6 3-6
0:2
4-6 0-6
0:2
4-6 5-7
1:2
2-6 7-5 3-6
  2:0
6-4 6-3
2:0
6-1 6-3
2:0
6-0 6-3
13 -1
3/4
-1
7/8
-2
66/68
5
Stadnicki
Jacek
0:2
6-7 4-6
0:2
6-7 0-6
1:2
6-2 5-7 5-7
0:2
6-7 4-6
0:2
4-6 3-6
  2:0
6-0 6-1
X
krecz
11 -4
1/5
-7
3/10
-7
61/68
6
Biernacki
Zdzisław
0:2
2-6 1-6
0:2
0-6 2-6
X
walkower
0:2
1-6 0-6
0:2
1-6 3-6
0:2
0-6 1-6
  X
walkower
7 -5
0/5
-10
0/10
-49
11/60
7
Bieniek
Stanisław
X
walkower
X
walkower
X
walkower
X
walkower
0:2
0-6 3-6
X
krecz
X
walkower
  2 -1
0/1
-2
0/2
-9
3/12
8

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-ligę > w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 4-8 tworzą w kolejnym etapie II-ligę > w dwóch grupach: G (A5-A8 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)
  

Faza
Grupowa
Kozakiewicz
Rafał
Sołęga
Wiktor
Leśniak
Patryk
Mirowski
Czarek
Cierpisz
Roman
Kosiński
Krzysztof
Płoszaj
Sławek
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Kozakiewicz
Rafał
  2:0
6-1 6-4
2:0
6-0 6-3
2:0
6-0 6-3
2:0
6-3 6-4
2:0
6-3 6-3
2:0
6-0 6-0
18 +6
6/0
+12
12/0
+48
72/24
1
Sołęga
Wiktor
0:2
1-6 4-6
  2:0
6-4 6-1
2:1
2-6 6-1 6-3
0:2
4-6 5-7
2:0
6-2 6-1
2:0
6-0 6-1
14 +2
4/2
+3
8/5
+20
64/44
2
Leśniak
Patryk
0:2
0-6 3-6
0:2
4-6 1-6
  2:1
3-6 6-4 6-4
2:1
3-6 6-1 6-2
2:0
7-5 6-3
2:0
6-1 6-1
14 +2
4/2
+2
8/6
+6
63/57
3
Mirowski
Czarek
0:2
0-6 3-6
1:2
6-2 1-6 3-6
1:2
6-3 4-6 4-6
  2:0
6-4 6-2
X
krecz
2:0
6-1 6-0
12 -1
2/3
0
6/6
+3
51/48
4
Cierpisz
Roman
0:2
3-6 4-6
2:0
6-4 7-5
1:2
6-3 1-6 2-6
0:2
4-6 2-6
  0:2
1-6 3-6
2:0
6-1 6-0
10 -2
2/4
-3
5/8
-10
51/61
5
Kosiński
Krzysztof
0:2
3-6 3-6
0:2
2-6 1-6
0:2
5-7 3-6
X
krecz
2:0
6-1 6-3
  X
nierozeg.
7 -2
1/3
-4
2/6
-12
29/41
6
Płoszaj
Sławek
0:2
0-6 0-6
0:2
0-6 1-6
0:2
1-6 1-6
0:2
1-6 0-6
0:2
1-6 0-6
X
nierozeg.
  5 -5
0/5
-10
0/10
-55
5/60
7

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-ligę > w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 4-8 tworzą w kolejnym etapie II-ligę > w dwóch grupach: G (A5-A8 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)
  

Faza
Grupowa
Lasota
Leszek
Gruszecki
Stanisław
Pytel
Wojtek
Jakubowski
Sławek
Jurczyński
Krzysiek
Paluch
Kaziu
Półtorak
Tomasz
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Lasota
Leszek
  2:0
6-0 6-0
2:0
6-0 6-1
2:0
6-0 6-0
2:0
6-0 6-0
2:0
6-0 6-0
2:0
6-0 6-0
18 +6
6/0
+12
12/0
+71
72/1
1
Gruszecki
Stanisław
0:2
0-6 0-6
  2:0
6-4 6-3
1:2
6-2 2-6 3-6
2:0
6-4 6-2
2:0
6-4 6-4
2:0
7-5 6-1
14 +2
4/2
+5
9/4
+7
60/53
2
Pytel
Wojtek
0:2
0-6 1-6
0:2
4-6 3-6
  2:0
6-2 6-1
2:0
6-2 6-1
2:0
6-0 6-2
2:0
6-4 6-0
14 +2
4/2
+4
8/4
+20
56/36
3
Jakubowski
Sławek
0:2
0-6 0-6
2:1
2-6 6-2 6-3
0:2
2-6 1-6
  2:0
6-3 6-4
2:1
6-1 2-6 6-4
2:0
6-0 6-0
14 +2
4/2
+2
8/6
+2
55/53
4
Jurczyński
Krzysiek
0:2
0-6 0-6
0:2
4-6 2-6
0:2
2-6 1-6
0:2
3-6 4-6
  2:0
6-3 6-3
2:0
6-2 7-6
10 -2
2/4
-4
4/8
-21
41/62
5
Paluch
Kaziu
0:2
0-6 0-6
0:2
4-6 4-6
0:2
0-6 2-6
1:2
1-6 6-2 4-6
0:2
3-6 3-6
  2:1
6-3 4-6 6-3
8 -4
1/5
-8
3/11
-31
43/74
6
Półtorak
Tomasz
0:2
0-6 0-6
0:2
5-7 1-6
0:2
4-6 0-6
0:2
0-6 0-6
0:2
2-6 6-7
1:2
3-6 6-4 3-6
  6 -6
0/6
-11
1/12
-48
30/78
7

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-ligę > w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 4-8 tworzą w kolejnym etapie II-ligę > w dwóch grupach: G (A5-A8 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)