Liga Tenisa 2016

FINAŁ ROZGRYWEK 2016'

grupa ĆWIERĆFINAŁY
E1Kozakiewicz Rafał
F-barażKadłubowski Paweł
2:0
6:2 6:3
F2Lasota Leszek
E3Półtorak Jan
2:0
6:3 6:4
E2 Sołęga Wiktor
F3Lech Darek
1:2
2:6 6:4 5:7
F1 Bąk Sławek
E-barażKociubiński Henryk
2:1
6:0 5:7 6:1
 PÓŁFINAŁ
Kozakiewicz Rafał
Lasota Leszek
2:0
6:4 6:3
 PÓŁFINAŁ
Lech Darek
Bąk Sławek
0:2
2:6 2:6
 FINAŁ
Kozakiewicz Rafał
Bąk Sławek
1:2
7:6 0:6 6:10
 MAŁY FINAŁ
Lasota Leszek
Lech Darek
2:0
6:4 6:2
 ZWYCIĘZCA LIGI
Bąk Sławek
 2-MIEJSCE
Kozakiewicz Rafał
 3-MIEJSCE
Lasota Leszek

BARAŻE do Finału Rozgrywek

H1
II-liga
Jurczyński Krzysiek
G2
II-liga
Niewęgłowski Mariusz
1:2
6:4 5:7 6:7
G1
II-liga
Mirowski Czarek
H2
II-liga
Stadnicki Jacek
2:0
6:1 7:6
E4
I-liga
Kociubiński Henryk
G2
II-liga
Niewęgłowski Mariusz
2:0
6:4 6:2
F4
I-liga
Kadłubowski Paweł
G1
II-liga
Mirowski Czarek
2:0
6:4 6:1
 E-baraż
Kociubiński Henryk
 F-baraż
Kadłubowski Paweł

FINAŁ II-ligi

G1
II-liga
Mirowski Czarek
H1
II-liga
Jurczyński Krzysiek
2:0
6:0 6:7
 ZWYCIĘZCA II-ligi
Mirowski Czarek

KLASYFIKACJA KOŃCOWA 2016'

1Bąk Sławek
2Kozakiewicz Rafał
3Lasota Leszek
4Lech Darek
5-8Sołęga Wiktor
 Kociubiński Henryk
 Półtorak Jan
 Kadłubowski Paweł
9Bieniek Stanisław
10Walas Stanisław
11Ciapa Darek
12Cierpisz Roman
13Kosiński Krzysztof
14Gruszecki Stanisław
15Jakubowski Sławek
16Czeszek Adam
17Mirowski Czarek
18Niewęgłowski Mariusz
19Jurczyński Krzysiek
20Stadnicki Jacek
21-31Boba Mariusz
 Łokociejewski Jerzy
 Wojtas Grzegorz
 Dąbek Kazimierz
 Biernacki Zdzisław
 Pytel Wojtek
 Półtorak Tomasz
 Paluch Kaziu
 Ogrodnik Marcin
 Witos Sławomir
 Klimczak Jerzy

Liga 2016 / Grupa E

I-LIGA
Grupa E
Kozakiewicz
Rafał
Sołęga
Wiktor
Półtorak
Jan
Kociubiński
Henryk
Bieniek
Stanisław
Ciapa
Darek
Kosiński
Krzysztof
Gruszecki
Stanisław
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Kozakiewicz
Rafał
  2:0
6-1 7-5
2:1
5-7 6-1 6-3
2:0
6-2 6-3
2:0
6-0 6-3
2:0
6-1 6-2
2:0
6-3 6-3
2:0
6-2 6-2
21 +7
7/0
+13
14/1
+52
90/38
1
Sołęga
Wiktor
0:2
1-6 5-7
  2:0
7-6 6-3
2:0
7-5 6-4
2:0
6-4 7-6
2:0
6-1 6-3
2:0
6-0 6-2
2:0
6-0 6-1
19 +5
6/1
+10
12/2
+33
81/48
2
Półtorak
Jan
1:2
7-5 1-6 3-6
0:2
6-7 3-6
  2:0
7-6 7-6
2:0
6-4 7-6
2:1
7-5 3-6 6-1
2:0
7-5 6-4
2:0
6-2 6-3
17 +3
5/2
+6
11/5
+10
88/78
3
Kociubiński
Henryk
0:2
2-6 3-6
0:2
5-7 4-6
0:2
6-7 6-7
  2:0
6-2 6-4
2:1
2-6 6-4 7-5
2:0
6-1 6-3
2:0
6-2 6-1
15 +1
4/3
+1
8/7
+10
77/67
4
Bieniek
Stanisław
0:2
0-6 3-6
0:2
4-6 6-7
0:2
4-6 6-7
0:2
2-6 4-6
  2:0
6-2 6-3
2:0
6-3 6-2
2:0
6-1 6-2
13 -1
3/4
-2
6/8
+2
65/63
5
Ciapa
Darek
0:2
1-6 2-6
0:2
1-6 3-6
1:2
5-7 6-3 1-6
1:2
6-2 4-6 5-7
0:2
2-6 3-6
  2:0
6-1 6-2
X
krecz
11 -4
1/5
-6
4/10
-19
51/70
6
Kosiński
Krzysztof
0:2
3-6 3-6
0:2
0-6 2-6
0:2
5-7 4-6
0:2
1-6 3-6
0:2
3-6 2-6
0:2
1-6 2-6
  2:1
6-3 3-6 7-6
9 -5
1/6
-11
2/13
-43
45/88
7
Gruszecki
Stanisław
0:2
2-6 2-6
0:2
0-6 1-6
0:2
2-6 3-6
0:2
2-6 1-6
0:2
1-6 2-6
X
krecz
1:2
3-6 6-3 6-7
  7 -6
0/6
-11
1/12
-45
31/76
8

Liga 2016 / Grupa F

I-LIGA
Grupa F
Bąk
Sławek
Lasota
Leszek
Lech
Darek
Kadłubowski
Paweł
Walas
Stanisław
Cierpisz
Roman
Jakubowski
Sławek
Czeszek
Adam
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Bąk
Sławek
  2:1
4-6 6-1 6-2
2:0
6-2 6-2
2:0
6-4 6-3
2:0
6-4 6-2
2:0
6-2 6-4
2:0
6-4 6-1
X
walkower
20 +6
6/0
+11
12/1
+39
76/37
1
Lasota
Leszek
1:2
6-4 1-6 2-6
  2:0
6-3 6-4
2:0
6-2 6-1
2:0
6-4 6-1
2:0
6-1 6-2
2:0
6-1 6-0
X
walkower
18 +4
5/1
+9
11/2
+34
69/35
2
Lech
Darek
0:2
2-6 2-6
0:2
3-6 4-6
  2:0
6-3 6-4
2:0
6-4 6-2
2:0
7-6 6-0
2:0
6-1 6-0
X
walkower
16 +2
4/2
+4
8/4
+16
60/44
3
Kadłubowski
Paweł
0:2
4-6 3-6
0:2
2-6 1-6
0:2
3-6 4-6
  2:0
6-2 6-0
2:0
6-0 6-4
2:0
6-2 6-1
X
walkower
14 0
3/3
0
6/6
+8
53/45
4
Walas
Stanisław
0:2
4-6 2-6
0:2
4-6 1-6
0:2
4-6 2-6
0:2
2-6 0-6
  2:0
6-2 6-2
2:0
6-1 6-0
0:2
1-6 3-6
11 -3
2/5
-6
4/10
-18
47/65
5
Cierpisz
Roman
0:2
2-6 4-6
0:2
1-6 2-6
0:2
6-7 0-6
0:2
0-6 4-6
0:2
2-6 2-6
  2:0
6-4 7-6
X
walkower
10 -4
1/5
-8
2/10
-35
36/71
6
Jakubowski
Sławek
0:2
4-6 1-6
0:2
1-6 0-6
0:2
1-6 0-6
0:2
2-6 1-6
0:2
1-6 0-6
0:2
4-6 6-7
  0:2
1-6 2-6
7 -7
0/7
-14
0/14
-61
24/85
7
Czeszek
Adam
X
walkower
X
walkower
X
walkower
X
walkower
2:0
6-1 6-3
X
walkower
2:0
6-1 6-2
  6 +2
2/0
+4
4/0
+17
24/7
8

Liga 2016 / Grupa G

II-LIGA
Grupa G
Mirowski
Czarek
Niewęgłowski
Mariusz
Boba
Mariusz
Wojtas
Grzegorz
Ogrodnik
Marcin
Dąbek
Kazimierz
Pytel
Wojtek
Paluch
Kaziu
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Mirowski
Czarek
  2:0
6-1 6-1
2:0
6-1 7-6
2:0
6-0 6-1
2:0
6-0 6-0
2:0
6-1 6-1
X
walkower
2:0
6-1 6-1
20 +6
6/0
+12
12/0
+59
73/14
1
Niewęgłowski
Mariusz
0:2
1-6 1-6
  2:0
6-4 6-4
2:0
6-1 7-5
2:0
6-1 6-2
2:0
6-0 6-0
X
walkower
X
walkower
17 +3
4/1
+6
8/2
+22
51/29
2
Boba
Mariusz
0:2
1-6 6-7
0:2
4-6 4-6
  2:0
6-2 7-5
2:0
6-0 6-1
X
walkower
X
krecz
2:1
6-7 6-3 6-2
16 +1
3/2
+1
6/5
+13
58/45
3
Wojtas
Grzegorz
0:2
0-6 1-6
0:2
1-6 5-7
0:2
2-6 5-7
  2:0
6-1 6-1
0:2
5-7 3-6
X
krecz
X
walkower
12 -3
1/4
-6
2/8
-19
34/53
4
Ogrodnik
Marcin
0:2
0-6 0-6
0:2
1-6 2-6
0:2
0-6 1-6
0:2
1-6 1-6
  X
walkower
X
krecz
X
walkower
11 -4
0/4
-8
0/8
-42
6/48
5
Dąbek
Kazimierz
0:2
1-6 1-6
0:2
0-6 0-6
X
walkower
2:0
7-5 6-3
X
walkower
  X
walkower
X
walkower
9 -1
1/2
-2
2/4
-17
15/32
6
Pytel
Wojtek
X
walkower
X
walkower
X
krecz
X
krecz
X
krecz
X
walkower
  2:0
6-0 6-0
6 +1
1/0
+2
2/0
+12
12/0
7
Paluch
Kaziu
0:2
1-6 1-6
X
walkower
1:2
7-6 3-6 2-6
X
walkower
X
walkower
X
walkower
0:2
0-6 0-6
  3 -3
0/3
-5
1/6
-28
14/42
8

Liga 2016 / Grupa H

II-LIGA
Grupa H
Jurczyński
Krzysiek
Stadnicki
Jacek
Biernacki
Zdzisław
Łokociejewski
Jerzy
Witos
Sławomir
Półtorak
Tomasz
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Jurczyński
Krzysiek
  2:0
6-3 6-4
2:0
6-0 7-5
2:0
7-6 7-5
2:0
6-0 6-1
X
walkower
14 +4
4/0
+8
8/0
+27
51/24
1
Stadnicki
Jacek
0:2
3-6 4-6
  2:0
6-0 6-1
2:0
6-2 6-3
2:0
6-0 6-1
X
walkower
12 +2
3/1
+4
6/2
+24
43/19
2
Biernacki
Zdzisław
0:2
0-6 5-7
0:2
0-6 1-6
  2:1
6-7 6-3 6-3
X
walkower
X
walkower
7 -1
1/2
-3
2/5
-14
24/38
3
Łokociejewski
Jerzy
0:2
6-7 5-7
0:2
2-6 3-6
1:2
7-6 3-6 3-6
  2:0
6-3 6-0
0:2
3-6 1-6
7 -3
1/4
-5
3/8
-14
45/59
4
Witos
Sławomir
0:2
0-6 1-6
0:2
0-6 1-6
X
walkower
0:2
3-6 0-6
  X
walkower
7 -3
0/3
-6
0/6
-31
5/36
5
Półtorak
Tomasz
X
walkower
X
walkower
X
walkower
2:0
6-3 6-1
X
walkower
  3 +1
1/0
+2
2/0
+8
12/4
6

Masters

FINAŁ MASTERS 2016'

grupa ĆWIERĆFINAŁY
K1Lasota Leszek
L4Półtorak Jan
2:0
6:4 6:2
L2Ciapa Darek
K3Kadłubowski Paweł
0:2
1:6 3:6
K2Kozakiewicz Rafał
L3Sołęga Wiktor
2:0
6:1 6:2
L1Bąk Sławek
 
 PÓŁFINAŁ
Lasota Leszek
Kadłubowski Paweł
2:0
6:3 6:0
 PÓŁFINAŁ
Kozakiewicz Rafał
Bąk Sławek
1:2
7:6 3:6 4:6
 FINAŁ
Lasota Leszek
Bąk Sławek
0:2
2:6 4:6
 ZWYCIĘZCA MASTERS!
Bąk Sławek

Liga 2016 / Grupa L

MASTERS
Grupa L
Bąk
Sławek
Ciapa
Darek
Sołęga
Wiktor
Półtorak
Jan
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Bąk
Sławek
  2:0
6-1 6-1
2:0
6-2 6-4
2:0
6-1 6-4
9 +3
3/0
+6
6/0
+23
36/13
1
Ciapa
Darek
0:2
1-6 1-6
  2:1
6-2 1-6 6-0
2:1
6-7 7-6 1-0
7 +1
2/1
0
4/4
-4
29/33
2
Sołęga
Wiktor
0:2
2-6 4-6
1:2
2-6 6-1 0-6
  2:1
4-6 7-6 6-3
5 -1
1/2
-2
3/5
-9
31/40
3
Półtorak
Jan
0:2
1-6 4-6
1:2
7-6 6-7 0-1
1:2
6-4 6-7 3-6
  3 -3
0/3
-4
2/6
-10
33/43
4

Liga 2016 / Grupa K

MASTERS
Grupa K
Lasota
Leszek
Kozakiewicz
Rafał
Kadłubowski
Paweł
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Lasota
Leszek
  2:0
7-6 7-6
2:0
6-1 6-2
6 +2
2/0
+4
4/0
+11
26/15
1
Kozakiewicz
Rafał
0:2
6-7 6-7
  2:1
5-7 6-4 7-5
4 0
1/1
-1
2/3
0
30/30
2
Kadłubowski
Paweł
0:2
1-6 2-6
1:2
7-5 4-6 5-7
  2 -2
0/2
-3
1/4
-11
19/30
3

Faza
Grupowa
Kozakiewicz
Rafał
Ciapa
Darek
Kosiński
Krzysztof
Gruszecki
Stanisław
Boba
Mariusz
Pytel
Wojtek
Paluch
Kaziu
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Kozakiewicz
Rafał
  2:0
6-1 6-2
2:0
6-3 6-3
2:0
6-2 6-2
2:0
6-1 6-0
X
krecz
2:0
6-1 6-0
18 +5
5/0
+10
10/0
+45
60/15
1
Ciapa
Darek
0:2
1-6 2-6
  2:0
6-1 6-2
X
krecz
2:1
1-6 7-5 6-1
0:2
5-7 2-6
2:0
6-2 6-2
14 +1
3/2
+1
6/5
+4
48/44
2
Kosiński
Krzysztof
0:2
3-6 3-6
0:2
1-6 2-6
  2:1
6-3 3-6 7-6
2:1
6-3 2-6 6-4
X
krecz
1:2
5-7 6-4 1-6
12 -1
2/3
-3
5/8
-18
51/69
3
Gruszecki
Stanisław
0:2
2-6 2-6
X
krecz
1:2
3-6 6-3 6-7
  2:1
6-3 2-6 6-0
X
krecz
2:0
6-0 7-6
12 0
2/2
0
5/5
+3
46/43
4
Boba
Mariusz
0:2
1-6 0-6
1:2
6-1 5-7 1-6
1:2
3-6 6-2 4-6
1:2
3-6 6-2 0-6
  X
krecz
2:1
6-7 6-3 6-2
10 -3
1/4
-4
5/9
-13
53/66
5
Pytel
Wojtek
X
krecz
2:0
7-5 6-2
X
krecz
X
krecz
X
krecz
  2:0
6-0 6-0
10 +2
2/0
+4
4/0
+18
25/7
6
Paluch
Kaziu
0:2
1-6 0-6
0:2
2-6 2-6
2:1
7-5 4-6 6-1
0:2
0-6 6-7
1:2
7-6 3-6 2-6
0:2
0-6 0-6
  8 -4
1/5
-8
3/11
-39
40/79
7

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-LIGĘ, w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 4-8 tworzą w kolejnym etapie II-LIGĘ, w dwóch grupach: G (A5-A8 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)
  

Faza
Grupowa
Sołęga
Wiktor
Kociubiński
Henryk
Półtorak
Jan
Bieniek
Stanisław
Mirowski
Czarek
Niewęgłowski
Mariusz
Dąbek
Kazimierz
Wojtas
Grzegorz
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Sołęga
Wiktor
  2:0
7-5 6-4
2:0
7-6 6-3
2:0
6-4 7-6
2:0
6-1 6-4
2:0
6-1 6-0
2:0
6-3 6-1
2:0
6-1 6-2
21 +7
7/0
+14
14/0
+46
87/41
1
Kociubiński
Henryk
0:2
5-7 4-6
  0:2
6-7 6-7
2:0
6-2 6-4
2:0
7-6 6-4
2:0
6-4 6-2
2:0
6-0 6-2
2:0
6-1 6-3
17 +3
5/2
+6
10/4
+27
82/55
2
Półtorak
Jan
0:2
6-7 3-6
2:0
7-6 7-6
  2:0
6-4 7-6
2:1
3-6 6-0 6-1
2:1
6-4 5-7 6-4
2:0
6-3 6-4
X
nierozeg.
16 +4
5/1
+6
10/4
+16
80/64
3
Bieniek
Stanisław
0:2
4-6 6-7
0:2
2-6 4-6
0:2
4-6 6-7
  2:1
1-6 6-3 6-1
2:0
6-2 6-2
2:0
6-2 6-0
2:0
7-5 6-1
15 +1
4/3
+1
8/7
+16
76/60
4
Mirowski
Czarek
0:2
1-6 4-6
0:2
6-7 4-6
1:2
6-3 0-6 1-6
1:2
6-1 3-6 1-6
  2:0
6-1 6-1
2:0
6-1 6-1
2:0
6-0 6-1
13 -1
3/4
0
8/8
+10
68/58
5
Niewęgłowski
Mariusz
0:2
1-6 0-6
0:2
4-6 2-6
1:2
4-6 7-5 4-6
0:2
2-6 2-6
0:2
1-6 1-6
  2:0
6-0 6-0
2:0
6-1 7-5
11 -3
2/5
-5
5/10
-18
53/71
6
Dąbek
Kazimierz
0:2
3-6 1-6
0:2
0-6 2-6
0:2
3-6 4-6
0:2
2-6 0-6
0:2
1-6 1-6
0:2
0-6 0-6
  2:0
7-5 6-3
9 -5
1/6
-10
2/12
-50
30/80
7
Wojtas
Grzegorz
0:2
1-6 2-6
0:2
1-6 3-6
X
nierozeg.
0:2
5-7 1-6
0:2
0-6 1-6
0:2
1-6 5-7
0:2
5-7 3-6
  6 -6
0/6
-12
0/12
-47
28/75
8

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-LIGĘ, w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 4-8 tworzą w kolejnym etapie II-LIGĘ, w dwóch grupach: G (A5-A8 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)
  

Faza
Grupowa
Lasota
Leszek
Lech
Darek
Kadłubowski
Paweł
Cierpisz
Roman
Stadnicki
Jacek
Biernacki
Zdzisław
Klimczak
Jerzy
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Lasota
Leszek
  2:0
6-3 6-4
2:0
6-2 6-1
2:0
6-1 6-2
2:0
6-1 6-0
2:0
6-1 6-0
2:0
6-1 6-0
18 +6
6/0
+12
12/0
+56
72/16
1
Lech
Darek
0:2
3-6 4-6
  2:0
6-3 6-4
2:0
7-6 6-0
2:0
6-3 6-3
2:0
6-2 6-1
2:0
6-1 6-3
16 +4
5/1
+8
10/2
+30
68/38
2
Kadłubowski
Paweł
0:2
2-6 1-6
0:2
3-6 4-6
  2:0
6-0 6-4
2:0
6-3 6-3
2:0
6-0 6-2
X
walkower
13 +1
3/2
+2
6/4
+10
46/36
3
Cierpisz
Roman
0:2
1-6 2-6
0:2
6-7 0-6
0:2
0-6 4-6
  2:1
6-3 4-6 6-3
2:1
6-3 4-6 6-3
2:1
6-3 6-7 6-3
12 0
3/3
-3
6/9
-11
63/74
4
Stadnicki
Jacek
0:2
1-6 0-6
0:2
3-6 3-6
0:2
3-6 3-6
1:2
3-6 6-4 3-6
  2:0
6-0 6-1
X
nierozeg.
7 -3
1/4
-5
3/8
-16
37/53
5
Biernacki
Zdzisław
0:2
1-6 0-6
0:2
2-6 1-6
0:2
0-6 2-6
1:2
3-6 6-4 3-6
0:2
0-6 1-6
  X
nierozeg.
5 -5
0/5
-9
1/10
-45
19/64
6
Klimczak
Jerzy
0:2
1-6 0-6
0:2
1-6 3-6
X
walkower
1:2
3-6 7-6 3-6
X
nierozeg.
X
nierozeg.
  3 -3
0/3
-5
1/6
-24
18/42
7

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-LIGĘ, w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 4-8 tworzą w kolejnym etapie II-LIGĘ, w dwóch grupach: G (A5-A8 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)
  

Faza
Grupowa
Czeszek
Adam
Bąk
Sławek
Walas
Stanisław
Jakubowski
Sławek
Jurczyński
Krzysiek
Łokociejewski
Jerzy
Półtorak
Tomasz
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Czeszek
Adam
  X
walkower
2:0
6-1 6-3
2:0
6-1 6-2
2:0
6-1 6-4
2:0
6-0 6-1
2:0
6-1 6-3
15 +5
5/0
+10
10/0
+43
60/17
1
Bąk
Sławek
X
walkower
  2:0
6-4 6-2
2:0
6-4 6-1
2:0
6-0 6-0
X
walkower
X
walkower
13 +3
3/0
+6
6/0
+25
36/11
2
Walas
Stanisław
0:2
1-6 3-6
0:2
4-6 2-6
  2:0
6-1 6-0
2:0
6-2 6-1
2:0
6-0 6-2
X
walkower
13 +1
3/2
+2
6/4
+16
46/30
3
Jakubowski
Sławek
0:2
1-6 2-6
0:2
4-6 1-6
0:2
1-6 0-6
  2:0
6-3 6-3
2:0
6-1 6-4
2:0
6-2 7-5
12 0
3/3
0
6/6
-8
46/54
4
Jurczyński
Krzysiek
0:2
1-6 4-6
0:2
0-6 0-6
0:2
2-6 1-6
0:2
3-6 3-6
  2:0
7-6 7-5
X
walkower
9 -3
1/4
-6
2/8
-31
28/59
5
Łokociejewski
Jerzy
0:2
0-6 1-6
X
walkower
0:2
0-6 2-6
0:2
1-6 4-6
0:2
6-7 5-7
  0:2
3-6 1-6
7 -5
0/5
-10
0/10
-39
23/62
6
Półtorak
Tomasz
0:2
1-6 3-6
X
walkower
X
walkower
0:2
2-6 5-7
X
walkower
2:0
6-3 6-1
  5 -1
1/2
-2
2/4
-6
23/29
7

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-LIGĘ, w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 4-8 tworzą w kolejnym etapie II-LIGĘ, w dwóch grupach: G (A5-A8 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)