Liga Tenisa 2017

FINAŁ ROZGRYWEK 2017'

grupa ĆWIERĆFINAŁY
E1Walas Stanisław
F-barażKociubiński Henryk
2:0
6:3 6:1
F2Lech Darek
E3Sołęga Wiktor
2:0
6:3 6:0
E2Kozakiewicz Rafał
F3Bieniek Stanisław
2:0
6:2 6:0
F1Lasota Leszek
E-barażGądzik Waldemar
2:0
6:1 6:0
 PÓŁFINAŁ
Walas Stanisław
Lech Darek
1:2
5:7 6:4 6:7
 PÓŁFINAŁ
Kozakiewicz Rafał
Lasota Leszek
1:2
3:6 6:2 1:6
 FINAŁ
Lech Darek
Lasota Leszek
0:2
1:6 1:6
 MAŁY FINAŁ
Walas Stanisław
Kozakiewicz Rafał
 0:2
2:6 1:6
 ZWYCIĘZCA LIGI
Lasota Leszek
 2-MIEJSCE
Lech Darek
 3-MIEJSCE
Kozakiewicz Rafał

BARAŻE do Finału Rozgrywek

E4
I-liga
Ciapa Darek
G1
II-liga
Gądzik Waldemar
1:2
6:7 6:3 6:7
F4
I-liga
Kociubiński Henryk
H1
II-liga
JURCZYŃSKI Krzysiek
2:0
6:0 6:1
 E-baraż
Gądzik Waldemar
 F-baraż
Kociubiński Henryk

FINAŁ II-ligi

G1
II-liga
Gądzik Waldemar
H1
II-liga
Jurczyński Krzysiek
0:2
5:7 4:6
 ZWYCIĘZCA II-ligi
Jurczyński Krzysiek

KLASYFIKACJA KOŃCOWA 2017'

1Lasota Leszek
2Lech Darek
3Kozakiewicz Rafał
4Walas Stanisław
5-8Sołęga Wiktor
 Kociubiński Henryk
 Bieniek Stanisław
 Gądzik Waldemar
9Ciapa Darek
10Jurczyński Krzysiek
11Wojtenek Łukasz
12Cierpisz Roman
13Gruszecki Stanisław
14Półtorak Jan
15Klimczak Jerzy
16Półtorak Tomasz
17Brzdąk Krzysztof
18Jakubowski Sławek
19Mirowski Czarek
20Walas Maciek
21Fabiańczyk Rafał
22Stadnicki Jacek
23Niewęgłowski Mariusz
24Wojtas Grzegorz
25Boba Mariusz
26Sroka Kamil
27Ruta Artur
28Witos Sławomir
29Jakubowski Sławek
30Ogrodnik Marcin
31Kosiński Krzysztof
32Biernacki Zdzisław
33Dąbek Kazimierz
34Łokociejewski Jerzy

Liga 2017 / Grupa E

I-LIGA
Grupa E
Walas
Stanisław
Kozakiewicz
Rafał
Sołęga
Wiktor
Ciapa
Darek
Gruszecki
Stanisław
Półtorak
Jan
Brzdąk
Krzysztof
Mirowski
Czarek
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Walas
Stanisław
  X
krecz
2:0
6-4 7-6
2:0
6-1 6-2
2:0
6-3 6-1
X
krecz
2:0
6-1 6-1
2:0
6-2 6-1
21 +5
5/0
+10
10/0
+39
61/22
1
Kozakiewicz
Rafał
X
krecz
  2:0
6-1 6-3
2:0
6-1 6-3
2:0
6-2 6-1
2:0
7-6 6-4
2:0
6-1 6-3
2:0
6-1 6-1
19 +6
6/0
+12
12/0
+46
73/27
2
Sołęga
Wiktor
0:2
4-6 6-7
0:2
1-6 3-6
  2:0
6-4 6-2
2:0
6-1 6-2
2:1
3-6 7-5 7-5
2:1
6-4 5-7 6-4
X
walkower
16 +2
4/2
+2
8/6
+7
72/65
3
Ciapa
Darek
0:2
1-6 2-6
0:2
1-6 3-6
0:2
4-6 2-6
  2:1
2-6 6-4 6-3
2:0
7-5 6-3
2:0
6-4 6-2
2:0
6-1 6-3
15 +1
4/3
+1
8/7
-3
64/67
4*
Gruszecki
Stanisław
0:2
3-6 1-6
0:2
2-6 1-6
0:2
1-6 2-6
1:2
6-2 4-6 3-6
  X
krecz
2:0
6-1 6-4
0:2
1-6 1-6
11 -4
1/5
-7
3/10
-30
37/67
5
Półtorak
Jan
X
krecz
0:2
6-7 4-6
1:2
6-3 5-7 5-7
0:2
5-7 3-6
X
krecz
  2:0
6-1 6-4
X
walkower
10 -2
1/3
-3
3/6
-2
46/48
6
Brzdąk
Krzysztof
0:2
1-6 1-6
0:2
1-6 3-6
1:2
4-6 7-5 4-6
0:2
4-6 2-6
0:2
1-6 4-6
0:2
1-6 4-6
  X
walkower
8 -6
0/6
-11
1/12
-40
37/77
7
Mirowski
Czarek
0:2
2-6 1-6
0:2
1-6 1-6
X
walkower
0:2
1-6 3-6
2:0
6-1 6-1
X
walkower
X
walkower
  6 -2
1/3
-4
2/6
-17
21/38
8

Liga 2017 / Grupa F

I-LIGA
Grupa F
Lasota
Leszek
Lech
Darek
Bieniek
Stanisław
Kociubiński
Henryk
Wojtenek
Łukasz
Cierpisz
Roman
Klimczak
Jerzy
Półtorak
Tomasz
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Lasota
Leszek
  2:1
7-5 1-6 6-2
2:1
5-7 6-0 6-2
2:0
6-1 6-0
X
krecz
2:0
6-2 6-0
2:0
6-2 6-1
2:0
6-4 6-3
21 +6
6/0
+10
12/2
+44
79/35
1
Lech
Darek
1:2
5-7 6-1 2-6
  2:0
6-3 6-0
X
krecz
2:1
6-0 3-6 6-2
2:0
6-1 6-0
2:0
6-3 6-3
2:0
6-1 6-2
19 +4
5/1
+8
11/3
+41
76/35
2
Bieniek
Stanisław
1:2
7-5 0-6 2-6
0:2
3-6 0-6
  X
krecz
2:0
6-2 6-2
2:0
6-3 6-3
2:1
6-1 2-6 6-0
2:0
7-5 6-3
17 +2
4/2
+4
9/5
+9
63/54
3
Kociubiński
Henryk
0:2
1-6 0-6
X
krecz
X
krecz
  2:1
4-6 7-6 6-4
2:1
4-6 6-2 6-2
2:0
6-4 6-1
0:2
3-6 3-6
13 +1
3/2
0
6/6
-3
52/55
4*
Wojtenek
Łukasz
X
krecz
1:2
0-6 6-3 2-6
0:2
2-6 2-6
1:2
6-4 6-7 4-6
  2:0
6-3 6-0
2:0
6-0 7-6
2:1
6-4 2-6 6-2
13 0
3/3
+1
8/7
+2
67/65
5
Cierpisz
Roman
0:2
2-6 0-6
0:2
1-6 0-6
0:2
3-6 3-6
1:2
6-4 2-6 2-6
0:2
3-6 0-6
  2:0
6-2 6-2
2:0
6-1 7-5
11 -3
2/5
-5
5/10
-27
47/74
6
Klimczak
Jerzy
0:2
2-6 1-6
0:2
3-6 3-6
1:2
1-6 6-2 0-6
0:2
4-6 1-6
0:2
0-6 6-7
0:2
2-6 2-6
  2:0
6-2 6-3
9 -5
1/6
-9
3/12
-37
43/80
7
Półtorak
Tomasz
0:2
4-6 3-6
0:2
1-6 2-6
0:2
5-7 3-6
2:0
6-3 6-3
1:2
4-6 6-2 2-6
0:2
1-6 5-7
0:2
2-6 3-6
  9 -5
1/6
-9
3/12
-29
53/82
8

Liga 2017 / Grupa G

II-LIGA
Grupa G
Gądzik
Waldemar
Walas
Maciek
Fabiańczyk
Rafał
Wojtas
Grzegorz
Jakubowski
Sławek
Biernacki
Zdzisław
Dąbek
Kazimierz
Łokociejewski
Jerzy
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Gądzik
Waldemar
  2:1
7-6 2-6 7-5
2:1
6-3 2-6 6-1
2:0
6-4 6-2
2:0
6-1 6-3
2:0
7-5 6-1
2:0
6-2 6-0
2:0
6-0 6-2
21 +7
7/0
+12
14/2
+44
91/47
1*
Walas
Maciek
1:2
6-7 6-2 5-7
  X
nierozeg.
2:0
6-2 6-3
2:0
6-4 7-5
2:0
6-4 6-0
2:0
7-6 6-3
2:0
6-2 6-0
16 +4
5/1
+9
11/2
+34
79/45
2
Fabiańczyk
Rafał
1:2
3-6 6-2 1-6
X
nierozeg.
  2:0
6-3 6-3
2:0
6-3 6-4
2:0
6-2 6-4
2:0
6-3 6-2
2:0
6-3 7-5
16 +4
5/1
+9
11/2
+25
71/46
3
Wojtas
Grzegorz
0:2
4-6 2-6
0:2
2-6 3-6
0:2
3-6 3-6
  2:0
6-3 6-3
2:0
6-2 7-5
2:0
6-3 6-2
2:0
6-4 6-1
15 +1
4/3
+2
8/6
+7
66/59
4
Jakubowski
Sławek
0:2
1-6 3-6
0:2
4-6 5-7
0:2
3-6 4-6
0:2
3-6 3-6
  2:0
6-2 6-1
X
nierozeg.
2:1
1-6 6-2 7-5
10 -2
2/4
-5
4/9
-13
52/65
5
Biernacki
Zdzisław
0:2
5-7 1-6
0:2
4-6 0-6
0:2
2-6 4-6
0:2
2-6 5-7
0:2
2-6 1-6
  X
krecz
X
nierozeg.
8 -5
0/5
-10
0/10
-36
26/62
6
Dąbek
Kazimierz
0:2
2-6 0-6
0:2
6-7 3-6
0:2
3-6 2-6
0:2
3-6 2-6
X
nierozeg.
X
krecz
  X
nierozeg.
5 -4
0/4
-8
0/8
-28
21/49
7
Łokociejewski
Jerzy
0:2
0-6 2-6
0:2
2-6 0-6
0:2
3-6 5-7
0:2
4-6 1-6
1:2
6-1 2-6 5-7
X
nierozeg.
X
nierozeg.
  5 -5
0/5
-9
1/10
-33
30/63
8

Liga 2017 / Grupa H

II-LIGA
Grupa H
Jurczyński
Krzysiek
Stadnicki
Jacek
Niewęgłowski
Mariusz
Boba
Mariusz
Sroka
Kamil
Ruta
Artur
Witos
Sławomir
Ogrodnik
Marcin
Kosiński
Krzysztof
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Jurczyński
Krzysiek
  2:0
6-4 7-5
0:2
1-6 3-6
0:2
1-6 3-6
2:0
6-3 6-1
2:0
6-3 7-5
2:0
6-0 6-1
2:0
6-0 6-1
2:0
6-3 6-4
20 +4
6/2
+8
12/4
+28
82/54
1*
Stadnicki
Jacek
0:2
4-6 5-7
  X
walkower
1:2
1-6 6-2 1-6
2:0
6-0 6-1
2:0
6-2 6-2
2:0
6-1 6-3
2:0
6-2 6-2
X
nierozeg.
16 +2
4/2
+5
9/4
+25
65/40
2
Niewęgłowski
Mariusz
2:0
6-1 6-3
X
walkower
  2:1
2-6 6-3 6-1
2:0
6-0 6-0
2:0
6-3 6-4
X
walkower
X
walkower
2:1
7-6 4-6 7-6
15 +5
5/0
+8
10/2
+29
68/39
3
Boba
Mariusz
2:0
6-1 6-3
2:1
6-1 2-6 6-1
1:2
6-2 3-6 1-6
  2:0
6-1 6-2
2:0
6-4 6-0
X
walkower
X
walkower
0:2
2-6 4-6
14 +2
4/2
+4
9/5
+21
66/45
4
Sroka
Kamil
0:2
3-6 1-6
0:2
0-6 1-6
0:2
0-6 0-6
0:2
1-6 2-6
  2:0
6-2 7-6
2:1
3-6 6-4 6-2
2:1
7-6 6-7 6-3
0:2
3-6 1-6
14 -2
3/5
-6
6/12
-37
59/96
5
Ruta
Artur
0:2
3-6 5-7
0:2
2-6 2-6
0:2
3-6 4-6
0:2
4-6 0-6
0:2
2-6 6-7
  2:0
6-1 7-5
2:0
6-4 6-4
X
nierozeg.
11 -3
2/5
-6
4/10
-20
56/76
6
Witos
Sławomir
0:2
0-6 1-6
0:2
1-6 3-6
X
walkower
X
walkower
1:2
6-3 4-6 2-6
0:2
1-6 5-7
  2:0
7-5 6-3
X
nierozeg.
11 -3
1/4
-5
3/8
-24
36/60
7
Ogrodnik
Marcin
0:2
0-6 1-6
0:2
2-6 2-6
X
walkower
X
walkower
1:2
6-7 7-6 3-6
0:2
4-6 4-6
0:2
5-7 3-6
  X
nierozeg.
9 -5
0/5
-9
1/10
-31
37/68
8
Kosiński
Krzysztof
0:2
3-6 4-6
X
nierozeg.
1:2
6-7 6-4 6-7
2:0
6-2 6-4
2:0
6-3 6-1
X
nierozeg.
X
nierozeg.
X
nierozeg.
  8 0
2/2
+1
5/4
+9
49/40
9

Faza
Grupowa
Walas
Stanisław
Kozakiewicz
Rafał
Mirowski
Czarek
Gruszecki
Stanisław
Gądzik
Waldemar
Fabiańczyk
Rafał
Wojtas
Grzegorz
Biernacki
Zdzisław
Dąbek
Kazimierz
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Walas
Stanisław
  X
krecz
2:0
6-2 6-1
2:0
6-3 6-1
2:0
6-2 6-2
2:0
6-1 6-2
2:0
6-3 6-0
2:0
6-0 6-2
2:0
6-0 6-2
24 +7
7/0
+14
14/0
+63
84/21
1
Kozakiewicz
Rafał
X
krecz
  2:0
6-1 6-1
2:0
6-2 6-1
2:0
6-0 6-2
2:0
6-1 6-2
2:0
6-1 6-4
2:0
6-0 6-0
2:0
6-0 6-0
22 +7
7/0
+14
14/0
+69
84/15
2
Mirowski
Czarek
0:2
2-6 1-6
0:2
1-6 1-6
  2:0
6-1 6-1
2:0
7-6 6-0
2:1
6-4 4-6 6-3
2:0
6-1 6-4
2:0
6-3 6-2
2:0
6-0 6-0
20 +4
6/2
+7
12/5
+27
82/55
3
Gruszecki
Stanisław
0:2
3-6 1-6
0:2
2-6 1-6
0:2
1-6 1-6
  2:0
6-0 6-3
2:0
6-3 6-4
2:0
6-1 6-2
2:0
6-0 6-3
2:0
6-3 6-3
18 +2
5/3
+4
10/6
+11
69/58
4
Gądzik
Waldemar
0:2
2-6 2-6
0:2
0-6 2-6
0:2
6-7 0-6
0:2
0-6 3-6
  2:1
6-3 2-6 6-1
2:0
6-4 6-2
2:0
7-5 6-1
2:0
6-2 6-0
16 0
4/4
-1
8/9
-7
66/73
5
Fabiańczyk
Rafał
0:2
1-6 2-6
0:2
1-6 2-6
1:2
4-6 6-4 3-6
0:2
3-6 4-6
1:2
3-6 6-2 1-6
  2:0
6-3 6-3
2:0
6-2 6-4
2:0
6-3 6-2
14 -2
3/5
-2
8/10
-11
72/83
6
Wojtas
Grzegorz
0:2
3-6 0-6
0:2
1-6 4-6
0:2
1-6 4-6
0:2
1-6 2-6
0:2
4-6 2-6
0:2
3-6 3-6
  2:0
6-2 7-5
2:0
6-3 6-2
12 -4
2/6
-8
4/12
-31
53/84
7
Biernacki
Zdzisław
0:2
0-6 2-6
0:2
0-6 0-6
0:2
3-6 2-6
0:2
0-6 3-6
0:2
5-7 1-6
0:2
2-6 4-6
0:2
2-6 5-7
  X
krecz
10 -7
0/7
-14
0/14
-57
29/86
8
Dąbek
Kazimierz
0:2
0-6 2-6
0:2
0-6 0-6
0:2
0-6 0-6
0:2
3-6 3-6
0:2
2-6 0-6
0:2
3-6 2-6
0:2
3-6 2-6
X
krecz
  8 -7
0/7
-14
0/14
-64
20/84
9

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-LIGĘ, w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 4-8 tworzą w kolejnym etapie II-LIGĘ, w dwóch grupach: G (A5-A8 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)
  

Faza
Grupowa
Sołęga
Wiktor
Ciapa
Darek
Półtorak
Jan
Brzdąk
Krzysztof
Walas
Maciek
Jakubowski
Sławek
Łokociejewski
Jerzy
Pytel
Wojtek
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Sołęga
Wiktor
  2:0
6-4 6-2
2:1
3-6 7-5 7-5
2:1
6-4 5-7 6-4
2:1
6-4 6-7 7-6
2:0
6-1 6-0
2:0
6-3 6-0
X
nierozeg.
18 +6
6/0
+9
12/3
+31
89/58
1
Ciapa
Darek
0:2
4-6 2-6
  2:0
7-5 6-3
2:0
6-4 6-2
0:2
6-7 4-6
2:0
6-1 6-2
2:0
6-2 6-3
2:0
6-2 6-4
17 +3
5/2
+6
10/4
+24
77/53
2
Półtorak
Jan
1:2
6-3 5-7 5-7
0:2
5-7 3-6
  2:0
6-1 6-4
2:1
7-5 1-6 7-6
2:0
6-2 6-1
2:0
6-4 6-3
X
nierozeg.
14 +2
4/2
+4
9/5
+13
75/62
3
Brzdąk
Krzysztof
1:2
4-6 7-5 4-6
0:2
4-6 2-6
0:2
1-6 4-6
  2:0
6-4 7-5
2:0
6-4 6-1
2:0
6-3 6-2
X
nierozeg.
12 0
3/3
+1
7/6
+3
63/60
4
Walas
Maciek
1:2
4-6 7-6 6-7
2:0
7-6 6-4
1:2
5-7 6-1 6-7
0:2
4-6 5-7
  2:0
6-4 7-5
2:0
6-2 6-0
X
nierozeg.
12 0
3/3
+2
8/6
+13
81/68
5
Jakubowski
Sławek
0:2
1-6 0-6
0:2
1-6 2-6
0:2
2-6 1-6
0:2
4-6 1-6
0:2
4-6 5-7
  2:1
1-6 6-2 7-5
X
nierozeg.
8 -4
1/5
-9
2/11
-39
35/74
6
Łokociejewski
Jerzy
0:2
3-6 0-6
0:2
2-6 3-6
0:2
4-6 3-6
0:2
3-6 2-6
0:2
2-6 0-6
1:2
6-1 2-6 5-7
  X
nierozeg.
6 -6
0/6
-11
1/12
-39
35/74
7
Pytel
Wojtek
X
nierozeg.
0:2
2-6 4-6
X
nierozeg.
X
nierozeg.
X
nierozeg.
X
nierozeg.
X
nierozeg.
  1 -1
0/1
-2
0/2
-6
6/12
8

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-LIGĘ, w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 4-8 tworzą w kolejnym etapie II-LIGĘ, w dwóch grupach: G (A5-A8 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)
  

Faza
Grupowa
Lech
Darek
Bieniek
Stanisław
Klimczak
Jerzy
Półtorak
Tomasz
Niewęgłowski
Mariusz
Kosiński
Krzysztof
Boba
Mariusz
Sroka
Kamil
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Lech
Darek
  2:0
6-3 6-0
2:0
6-3 6-3
2:0
6-1 6-2
2:0
6-2 6-3
2:0
6-1 6-2
2:0
6-0 6-0
2:0
6-2 6-2
21 +7
7/0
+14
14/0
+60
84/24
1
Bieniek
Stanisław
0:2
3-6 0-6
  2:1
6-1 2-6 6-0
2:0
7-5 6-3
2:0
6-4 6-0
2:0
7-5 6-2
2:0
6-2 6-2
2:0
6-2 6-2
19 +5
6/1
+9
12/3
+33
79/46
2
Klimczak
Jerzy
0:2
3-6 3-6
1:2
1-6 6-2 0-6
  2:0
6-2 6-3
2:0
6-0 6-2
1:2
6-1 4-6 6-7
2:0
6-0 6-1
2:0
6-2 6-1
15 +1
4/3
+4
10/6
+26
77/51
3
Półtorak
Tomasz
0:2
1-6 2-6
0:2
5-7 3-6
0:2
2-6 3-6
  2:0
6-0 6-3
2:1
2-6 6-4 6-3
2:0
7-6 6-3
2:0
6-1 6-1
15 +1
4/3
+1
8/7
+3
67/64
4
Niewęgłowski
Mariusz
0:2
2-6 3-6
0:2
4-6 0-6
0:2
0-6 2-6
0:2
0-6 3-6
  2:1
7-6 4-6 7-6
2:1
2-6 6-3 6-1
2:0
6-0 6-0
13 -1
3/4
-4
6/10
-18
58/76
5
Kosiński
Krzysztof
0:2
1-6 2-6
0:2
5-7 2-6
2:1
1-6 6-4 7-6
1:2
6-2 4-6 3-6
1:2
6-7 6-4 6-7
  2:0
6-2 6-4
2:0
6-3 6-1
13 -1
3/4
-1
8/9
-4
79/83
6
Boba
Mariusz
0:2
0-6 0-6
0:2
2-6 2-6
0:2
0-6 1-6
0:2
6-7 3-6
1:2
6-2 3-6 1-6
0:2
2-6 4-6
  2:0
6-1 6-2
9 -5
1/6
-9
3/12
-36
42/78
7
Sroka
Kamil
0:2
2-6 2-6
0:2
2-6 2-6
0:2
2-6 1-6
0:2
1-6 1-6
0:2
0-6 0-6
0:2
3-6 1-6
0:2
1-6 2-6
  7 -7
0/7
-14
0/14
-64
20/84
8

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-LIGĘ, w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 4-8 tworzą w kolejnym etapie II-LIGĘ, w dwóch grupach: G (A5-A8 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)
  

Faza
Grupowa
Lasota
Leszek
Wojtenek
Łukasz
Kociubiński
Henryk
Cierpisz
Roman
Jurczyński
Krzysiek
Stadnicki
Jacek
Ruta
Artur
Witos
Sławomir
Ogrodnik
Marcin
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Lasota
Leszek
  X
krecz
2:0
6-1 6-0
2:0
6-2 6-0
2:0
6-1 6-1
2:0
6-2 6-0
2:0
6-0 6-0
X
walkower
2:0
6-0 6-0
23 +6
6/0
+12
12/0
+65
72/7
1
Wojtenek
Łukasz
X
krecz
  1:2
6-4 6-7 4-6
2:0
6-3 6-0
2:0
6-1 6-2
2:0
6-1 6-3
2:0
6-1 6-4
2:0
6-0 6-0
2:0
6-0 6-0
20 +5
6/1
+11
13/2
+56
88/32
2
Kociubiński
Henryk
0:2
1-6 0-6
2:1
4-6 7-6 6-4
  2:1
4-6 6-2 6-2
2:0
6-3 6-1
2:1
4-6 6-2 6-3
2:0
6-1 6-1
X
nierozeg.
2:0
6-0 6-1
19 +5
6/1
+7
12/5
+30
86/56
3
Cierpisz
Roman
0:2
2-6 0-6
0:2
3-6 0-6
1:2
6-4 2-6 2-6
  2:0
6-1 6-2
2:0
6-4 6-3
2:0
6-1 6-0
2:0
6-0 6-0
2:0
6-0 6-2
18 +2
5/3
+5
11/6
+22
75/53
4
Jurczyński
Krzysiek
0:2
1-6 1-6
0:2
1-6 2-6
0:2
3-6 1-6
0:2
1-6 2-6
  2:0
6-4 7-5
2:0
6-3 7-5
2:0
6-0 6-1
2:0
6-0 6-1
16 0
4/4
0
8/8
-5
62/67
5
Stadnicki
Jacek
0:2
2-6 0-6
0:2
1-6 3-6
1:2
6-4 2-6 3-6
0:2
4-6 3-6
0:2
4-6 5-7
  2:0
6-2 6-2
2:0
6-1 6-3
2:0
6-2 6-2
14 -2
3/5
-3
7/10
-8
69/77
6
Ruta
Artur
0:2
0-6 0-6
0:2
1-6 4-6
0:2
1-6 1-6
0:2
1-6 0-6
0:2
3-6 5-7
0:2
2-6 2-6
  2:0
6-1 7-5
2:0
6-4 6-4
12 -4
2/6
-8
4/12
-42
45/87
7
Witos
Sławomir
X
walkower
0:2
0-6 0-6
X
nierozeg.
0:2
0-6 0-6
0:2
0-6 1-6
0:2
1-6 3-6
0:2
1-6 5-7
  2:0
7-5 6-3
8 -4
1/5
-8
2/10
-45
24/69
8
Ogrodnik
Marcin
0:2
0-6 0-6
0:2
0-6 0-6
0:2
0-6 1-6
0:2
0-6 2-6
0:2
0-6 1-6
0:2
2-6 2-6
0:2
4-6 4-6
0:2
5-7 3-6
  8 -8
0/8
-16
0/16
-73
24/97
9

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-LIGĘ, w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 4-8 tworzą w kolejnym etapie II-LIGĘ, w dwóch grupach: G (A5-A8 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)