Liga Tenisa 2018

FINAŁ ROZGRYWEK 2018'

grupa ĆWIERĆFINAŁY
E1WALAS Stanisław
F-baraż PÓŁTORAK Tomasz
2:1
1:6 7:6 6:3
F2BRZDĄK Krzysztof
E3SOŁĘGA Wiktor
0:2
1:6 0:6
E2FABIAŃCZYK Rafał
F3CIERPISZ Roman
2:0
6:2 6:1
E-barażWOJTENEK Łukasz
F1LECH Darek
1:2
4:6 6:3 0:6
 PÓŁFINAŁ
WALAS Stanisław
SOŁĘGA Wiktor
2:1
6:7 6:1 6:2
 PÓŁFINAŁ
FABIAŃCZYK Rafał
LECH Darek
0:2
2:6 3:6
 FINAŁ
WALAS Stanisław
LECH Darek
1:2
3:6 6:4 3:6
 MAŁY FINAŁ
SOŁĘGA Wiktor
FABIAŃCZYK Rafał
1:2
4:6 6:1 6:7
 ZWYCIĘZCA LIGI
LECH Darek
 2-MIEJSCE
WALAS Stanisława
 3-MIEJSCE
FABIAŃCZYK Rafał

BARAŻE do Finału Rozgrywek

E4
I-liga
WOJTENEK Łukasz
H1
II-liga
KOSIŃSKI Krzysztof
X
 krecz
F4
I-liga
PÓŁTORAK Tomasz
G1
II-liga
JAKUBOWSKI Sławek
2:0
6:1 6:4
 E-baraż
WOJTENEK Łukasz
 F-baraż
PÓŁTORAK Tomasz

FINAŁ II-ligi

G1
II-liga
JAKUBOWSKI Sławek
H1
II-liga
KOSIŃSKI Krzysztof
2:1
5:7 7:6 6:1
 ZWYCIĘZCA II-ligi
JAKUBOWSKI Sławek

KLASYFIKACJA KOŃCOWA 2018'

1LECH Darek
2WALAS Stanisława
3FABIAŃCZYK Rafał
4SOŁĘGA Wiktor
5-8PÓŁTORAK Tomasz
 BRZDĄK Krzysztof
 CIERPISZ Roman
 WOJTENEK  Łukasz
9STADNICKI Jacek
10GĄDZIK Waldemar
11CIAPA Darek
12WOJTAS Grzegorz
13BIERNACKI Zdzisław
14GRUSZECKI Stanisław
15JURCZYŃSKI Krzysiek
16PALUCH Kaziu
17JAKUBOWSKI Sławek
18KOSIŃSKI Krzysztof
19NIEWĘGŁOWSKI Mariusz
20PUZICKI Łukasz
21ŁOKOCIEJEWSKI Jerzy
22OLENDER Bernard
23OGRODNIK Marcin
24WALAS Maciek
25TRACZ Jurek

Liga 2018 / Grupa E

I-LIGA
Grupa E
Walas
Stanisław
Fabiańczyk
Rafał
Sołęga
Wiktor
Wojtenek
Łukasz
Gądzik
Waldemar
Biernacki
Zdzisław
Gruszecki
Stanisław
Paluch
Kaziu
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Walas
Stanisław
  2:0
6-2 6-1
2:1
6-4 2-6 6-1
1:2
2-6 6-2 5-7
2:0
6-1 6-2
2:0
6-1 6-2
2:0
6-2 6-0
2:0
6-0 6-2
19 +5
6/1
+10
13/3
+48
87/39
1
Fabiańczyk
Rafał
0:2
2-6 1-6
  2:0
6-3 6-3
2:1
0-6 6-3 6-1
2:0
6-4 6-3
2:0
6-0 6-0
2:0
6-2 6-4
2:0
6-0 6-2
19 +5
6/1
+9
12/3
+32
75/43
2
Sołęga
Wiktor
1:2
4-6 6-2 1-6
0:2
3-6 3-6
  2:1
6-1 4-6 6-2
2:0
7-6 6-0
2:0
6-0 6-1
2:0
6-0 6-3
2:0
6-3 6-0
17 +3
5/2
+6
11/5
+34
82/48
3
Wojtenek
Łukasz
2:1
6-2 2-6 7-5
1:2
6-0 3-6 1-6
1:2
1-6 6-4 2-6
  1:2
7-5 3-6 4-10
2:0
6-3 6-1
2:0
6-1 6-3
2:0
6-0 6-2
15 +1
4/3
+4
11/7
+17
80/63
4*
Gądzik
Waldemar
0:2
1-6 2-6
0:2
4-6 3-6
0:2
6-7 0-6
2:1
5-7 6-3 10-4
  2:0
6-2 6-0
1:2
3-6 7-5 4-6
2:0
6-3 6-2
13 -1
3/4
-2
7/9
-5
66/71
5
Biernacki
Zdzisław
0:2
1-6 2-6
0:2
0-6 0-6
0:2
0-6 1-6
0:2
3-6 1-6
0:2
2-6 0-6
  X
nierozeg.
2:1
3-6 6-2 7-5
8 -4
1/5
-9
2/11
-47
26/73
6
Gruszecki
Stanisław
0:2
2-6 0-6
0:2
2-6 4-6
0:2
0-6 3-6
0:2
1-6 3-6
2:1
6-3 5-7 6-4
X
nierozeg.
  X
nierozeg.
7 -3
1/4
-7
2/9
-30
32/62
7
Paluch
Kaziu
0:2
0-6 2-6
0:2
0-6 2-6
0:2
3-6 0-6
0:2
0-6 2-6
0:2
3-6 2-6
1:2
6-3 2-6 5-7
X
nierozeg.
  6 -6
0/6
-11
1/12
-49
27/76
8

Liga 2018 / Grupa F

I-LIGA
Grupa F
Lech
Darek
Brzdąk
Krzysztof
Cierpisz
Roman
Półtorak
Tomasz
Stadnicki
Jacek
Ciapa
Darek
Wojtas
Grzegorz
Jurczyński
Krzysiek
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Lech
Darek
  X
nierozeg.
2:1
6-7 6-3 10-8
2:0
6-1 6-2
2:1
5-7 6-3 10-2
2:0
6-4 6-2
2:0
6-2 6-1
2:0
6-2 6-3
18 +6
6/0
+10
12/2
+36
73/37
1
Brzdąk
Krzysztof
X
nierozeg.
  2:1
3-6 7-5 7-6
2:1
1-6 7-5 6-1
2:0
6-3 6-2
2:0
6-4 6-2
2:0
6-4 6-1
2:0
6-3 6-1
18 +6
6/0
+10
12/2
+30
79/49
2
Cierpisz
Roman
1:2
7-6 3-6 8-10
1:2
6-3 5-7 6-7
  2:0
6-1 6-3
1:2
5-7 6-3 3-6
2:1
6-4 5-7 6-3
2:0
6-0 6-1
2:0
6-1 6-3
15 +1
4/3
+4
11/7
+25
94/69
3
Półtorak
Tomasz
0:2
1-6 2-6
1:2
6-1 5-7 1-6
0:2
1-6 3-6
  2:0
6-3 6-3
2:0
6-2 6-1
2:1
6-1 6-7 6-3
2:0
6-4 6-2
15 +1
4/3
+2
9/7
+9
73/64
4*
Stadnicki
Jacek
1:2
7-5 3-6 2-10
0:2
3-6 2-6
2:1
7-5 3-6 6-3
0:2
3-6 3-6
  2:0
6-1 6-4
2:1
6-2 6-7 6-2
2:0
6-4 6-4
15 +1
4/3
+1
9/8
+5
79/74
5
Ciapa
Darek
0:2
4-6 2-6
0:2
4-6 2-6
1:2
4-6 7-5 3-6
0:2
2-6 1-6
0:2
1-6 4-6
  2:1
4-6 6-0 6-1
2:1
6-2 6-7 7-5
11 -3
2/5
-7
5/12
-17
69/86
6
Wojtas
Grzegorz
0:2
2-6 1-6
0:2
4-6 1-6
0:2
0-6 1-6
1:2
1-6 7-6 3-6
1:2
2-6 7-6 2-6
1:2
6-4 0-6 1-6
  2:1
4-6 6-2 6-2
9 -5
1/6
-8
5/13
-44
54/98
7
Jurczyński
Krzysiek
0:2
2-6 3-6
0:2
3-6 1-6
0:2
1-6 3-6
0:2
4-6 2-6
0:2
4-6 4-6
1:2
2-6 7-6 5-7
1:2
6-4 2-6 2-6
  7 -7
0/7
-12
2/14
-44
51/95
8

Liga 2018 / Grupa G

II-LIGA
Grupa G
Jakubowski
Sławek
Puzicki
Łukasz
Łokociejewski
Jerzy
Ogrodnik
Marcin
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Jakubowski
Sławek
  2:0
6-2 6-2
2:0
7-5 7-6
2:0
6-0 6-1
9 +3
3/0
+6
6/0
+22
38/16
1*
Puzicki
Łukasz
0:2
2-6 2-6
  2:1
6-3 3-6 7-5
X
walkower
6 0
1/1
-1
2/3
-6
20/26
2
Łokociejewski
Jerzy
0:2
5-7 6-7
1:2
3-6 6-3 5-7
  2:0
6-1 6-3
5 -1
1/2
-1
3/4
+3
37/34
3
Ogrodnik
Marcin
0:2
0-6 1-6
X
walkower
0:2
1-6 3-6
  2 -2
0/2
-4
0/4
-19
5/24
4

Liga 2018 / Grupa H

II-LIGA
Grupa H
Kosiński
Krzysztof
Niewęgłowski
Mariusz
Dąbek
Kazimierz
Olender
Bernard
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Kosiński
Krzysztof
  2:0
6-0 6-3
2:1
3-6 6-2 6-2
2:0
6-3 6-2
9 +3
3/0
+5
6/1
+21
39/18
1*
Niewęgłowski
Mariusz
0:2
0-6 3-6
  2:0
6-2 6-3
2:0
6-3 6-3
7 +1
2/1
+2
4/2
+4
27/23
2
Dąbek
Kazimierz
1:2
6-3 2-6 2-6
0:2
2-6 3-6
  X
nierozeg.
2 -2
0/2
-3
1/4
-12
15/27
3
Olender
Bernard
0:2
3-6 2-6
0:2
3-6 3-6
X
nierozeg.
  2 -2
0/2
-4
0/4
-13
11/24
4

Faza
Grupowa
Sołęga
Wiktor
Wojtenek
Łukasz
Gruszecki
Stanisław
Gądzik
Waldemar
Jakubowski
Sławek
Ogrodnik
Marcin
Walas
Maciek
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Sołęga
Wiktor
  2:1
6-1 4-6 6-2
2:0
6-0 6-3
2:0
7-6 6-0
2:0
6-3 6-0
2:0
6-1 6-0
2:1
4-6 6-1 6-1
18 +6
6/0
+10
12/2
+51
81/30
1
Wojtenek
Łukasz
1:2
1-6 6-4 2-6
  2:0
6-1 6-3
1:2
7-5 3-6 4-10
2:0
6-0 6-3
2:0
6-0 6-0
2:0
6-3 6-1
14 +2
4/2
+6
10/4
+28
67/39
2
Gruszecki
Stanisław
0:2
0-6 3-6
0:2
1-6 3-6
  2:1
6-3 5-7 6-4
2:1
6-2 3-6 6-3
2:0
6-1 6-2
X
nierozeg.
11 +1
3/2
0
6/6
-1
51/52
3
Gądzik
Waldemar
0:2
6-7 0-6
2:1
5-7 6-3 10-4
1:2
3-6 7-5 4-6
  2:0
6-3 6-2
2:0
6-0 6-0
X
nierozeg.
11 +1
3/2
+2
7/5
+11
56/45
4
Jakubowski
Sławek
0:2
3-6 0-6
0:2
0-6 3-6
1:2
2-6 6-3 3-6
0:2
3-6 2-6
  2:0
6-0 6-1
X
nierozeg.
7 -3
1/4
-5
3/8
-18
34/52
5
Ogrodnik
Marcin
0:2
1-6 0-6
0:2
0-6 0-6
0:2
1-6 2-6
0:2
0-6 0-6
0:2
0-6 1-6
  0:2
1-6 1-6
6 -6
0/6
-12
0/12
-65
7/72
6
Walas
Maciek
1:2
6-4 1-6 1-6
0:2
3-6 1-6
X
nierozeg.
X
nierozeg.
X
nierozeg.
2:0
6-1 6-1
  5 -1
1/2
-1
3/4
-6
24/30
7

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-LIGĘ, w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 4-8 tworzą w kolejnym etapie II-LIGĘ, w dwóch grupach: G (A5-A8 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)
  

Faza
Grupowa
Walas
Stanisław
Fabiańczyk
Rafał
Biernacki
Zdzisław
Paluch
Kaziu
Łokociejewski
Jerzy
Puzicki
Łukasz
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Walas
Stanisław
  2:0
6-2 6-1
2:0
6-1 6-2
2:0
6-0 6-2
2:0
6-1 6-2
X
nierozeg.
12 +4
4/0
+8
8/0
+37
48/11
1
Fabiańczyk
Rafał
0:2
2-6 1-6
  2:0
6-0 6-0
2:0
6-0 6-2
2:0
6-0 6-0
X
nierozeg.
10 +2
3/1
+4
6/2
+25
39/14
2
Biernacki
Zdzisław
0:2
1-6 2-6
0:2
0-6 0-6
  2:1
3-6 6-2 7-5
2:1
7-5 2-6 6-2
X
nierozeg.
8 0
2/2
-2
4/6
-16
34/50
3
Paluch
Kaziu
0:2
0-6 2-6
0:2
0-6 2-6
1:2
6-3 2-6 5-7
  2:1
5-7 6-3 6-1
X
nierozeg.
6 -2
1/3
-4
3/7
-17
34/51
4
Łokociejewski
Jerzy
0:2
1-6 2-6
0:2
0-6 0-6
1:2
5-7 6-2 2-6
1:2
7-5 3-6 1-6
  1:2
3-6 6-3 5-7
5 -5
0/5
-7
3/10
-31
41/72
5
Puzicki
Łukasz
X
nierozeg.
X
nierozeg.
X
nierozeg.
X
nierozeg.
2:1
6-3 3-6 7-5
  3 +1
1/0
+1
2/1
+2
16/14
6

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-LIGĘ, w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 4-8 tworzą w kolejnym etapie II-LIGĘ, w dwóch grupach: G (A5-A8 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)
  

Faza
Grupowa
Brzdąk
Krzysztof
Półtorak
Tomasz
Wojtas
Grzegorz
Jurczyński
Krzysiek
Dąbek
Kazimierz
Tracz
Jurek
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Brzdąk
Krzysztof
  2:1
1-6 7-5 6-1
2:0
6-4 6-1
2:0
6-3 6-1
2:0
6-0 6-2
X
nierozeg.
12 +4
4/0
+7
8/1
+27
50/23
1
Półtorak
Tomasz
1:2
6-1 5-7 1-6
  2:1
6-1 6-7 6-3
2:0
6-4 6-2
2:0
6-0 6-2
X
nierozeg.
10 +2
3/1
+4
7/3
+21
54/33
2
Wojtas
Grzegorz
0:2
4-6 1-6
1:2
1-6 7-6 3-6
  2:1
4-6 6-2 6-2
0:2
3-6 2-6
X
krecz
9 -2
1/3
-4
3/7
-15
37/52
3
Jurczyński
Krzysiek
0:2
3-6 1-6
0:2
4-6 2-6
1:2
6-4 2-6 2-6
  2:0
6-3 6-1
2:0
6-4 6-2
9 -1
2/3
-1
5/6
-6
44/50
4
Dąbek
Kazimierz
0:2
0-6 2-6
0:2
0-6 2-6
2:0
6-3 6-2
0:2
3-6 1-6
  0:2
3-6 2-6
7 -3
1/4
-6
2/8
-28
25/53
5
Tracz
Jurek
X
nierozeg.
X
nierozeg.
X
krecz
0:2
4-6 2-6
2:0
6-3 6-2
  5 0
1/1
0
2/2
+1
18/17
6

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-LIGĘ, w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 4-8 tworzą w kolejnym etapie II-LIGĘ, w dwóch grupach: G (A5-A8 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)
  

Faza
Grupowa
Lech
Darek
Stadnicki
Jacek
Cierpisz
Roman
Ciapa
Darek
Kosiński
Krzysztof
Niewęgłowski
Mariusz
Olender
Bernard
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Lech
Darek
  2:1
5-7 6-3 10-2
2:1
6-7 6-3 10-8
2:0
6-4 6-2
2:0
7-5 6-3
2:0
6-2 6-2
X
walkower
17 +5
5/0
+8
10/2
+24
62/38
1
Stadnicki
Jacek
1:2
7-5 3-6 2-10
  2:1
7-5 3-6 6-3
2:0
6-1 6-4
2:1
6-0 3-6 6-3
2:1
6-7 6-3 6-1
2:0
6-0 6-4
16 +4
5/1
+6
11/5
+28
83/55
2
Cierpisz
Roman
1:2
7-6 3-6 8-10
1:2
5-7 6-3 3-6
  2:1
6-4 5-7 6-3
2:0
6-2 6-4
2:0
6-1 6-4
2:0
6-2 6-0
14 +2
4/2
+5
10/5
+21
77/56
3
Ciapa
Darek
0:2
4-6 2-6
0:2
1-6 4-6
1:2
4-6 7-5 3-6
  2:1
6-3 2-6 6-2
2:0
6-0 6-2
2:0
6-2 6-3
12 0
3/3
0
7/7
+4
63/59
4
Kosiński
Krzysztof
0:2
5-7 3-6
1:2
0-6 6-3 3-6
0:2
2-6 4-6
1:2
3-6 6-2 2-6
  2:0
6-0 6-3
2:0
6-3 6-2
10 -2
2/4
-2
6/8
-4
58/62
5
Niewęgłowski
Mariusz
0:2
2-6 2-6
1:2
7-6 3-6 1-6
0:2
1-6 4-6
0:2
0-6 2-6
0:2
0-6 3-6
  2:0
6-3 6-3
8 -4
1/5
-7
3/10
-35
37/72
6
Olender
Bernard
X
walkower
0:2
0-6 4-6
0:2
2-6 0-6
0:2
2-6 3-6
0:2
3-6 2-6
0:2
3-6 3-6
  5 -5
0/5
-10
0/10
-38
22/60
7

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-LIGĘ, w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 4-8 tworzą w kolejnym etapie II-LIGĘ, w dwóch grupach: G (A5-A8 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)