Liga Tenisa 2019

FINAŁ ROZGRYWEK 2019'

grupa ĆWIERĆFINAŁY
E1OLENDER Bernard
F-barażCHWALIŃSKI Przemek
X
krecz
F2FABIAŃCZYK Rafał
E3WALAS Stanisław
X
krecz
E2PÓŁTORAK Tomasz
F3SOŁĘGA Wiktor
1:2
6:4 1:6 3:6
E-barażBIENIEK Stanisław
F1DZIADKIEWICZ Bogusław
0:2
0:6 1:6
 PÓŁFINAŁ
OLENDER Bernard
WALAS Stanisław
0:2
4:6 1:6
 PÓŁFINAŁ
SOŁĘGA Wiktor
DZIADKIEWICZ Bogusław
0:2
0:6 3:6
 FINAŁ
WALAS Stanisław
DZIADKIEWICZ Bogusław
0:2
3:6 3:6
 MAŁY FINAŁ
OLENDER Bernard
SOŁĘGA Wiktor
2:0
6:4 6:1
 ZWYCIĘZCA LIGI
DZIADKIEWICZ Bogusław
 2-MIEJSCE
WALAS Stanisława
 3-MIEJSCE
OLENDER Bernard

BARAŻE do Finału Rozgrywek

E4
I-liga
WOJTENEK Łukasz
G1
II-liga
BIENIEK Stanisław
X
walkower
F4
I-liga
CHWALIŃSKI Przemek
G2
II-liga
STADNICKI Jacek
2:0
6:1 6:0
 E-baraż
BIENIEK Stanisław
 F-baraż
CHWALIŃSKI Przemek

FINAŁ II-ligi

 ZWYCIĘZCA II-ligi
BIENIEK Stanisław

Liga 2019 / Grupa E

I-LIGA
Grupa E
Olender
Bernard
Półtorak
Tomasz
Walas
Stanisław
Wojtenek
Łukasz
Kosiński
Krzysztof
Paluch
Kaziu
Ciapa
Darek
Mierzwa
Mateusz
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Olender
Bernard
  2:0
6-3 6-3
0:2
4-6 1-6
2:1
4-6 7-5 6-0
2:0
6-0 6-1
2:0
6-1 6-0
X
krecz
2:0
6-1 6-2
19 +4
5/1
+7
10/3
+36
70/34
1
Półtorak
Tomasz
0:2
3-6 3-6
  2:1
6-3 5-7 7-5
X
krecz
2:0
6-4 6-2
2:0
6-2 6-2
2:0
7-5 6-2
2:0
7-6 6-2
19 +4
5/1
+7
10/3
+22
74/52
2
Walas
Stanisław
2:0
6-4 6-1
1:2
3-6 7-5 5-7
  2:0
6-3 6-3
2:0
6-2 6-1
2:0
6-0 6-0
X
krecz
2:0
6-2 6-0
19 +4
5/1
+9
11/2
+41
75/34
3
Wojtenek
Łukasz
1:2
6-4 5-7 0-6
X
krecz
0:2
3-6 3-6
  2:0
6-1 6-0
2:0
6-4 6-0
2:0
6-2 6-3
2:0
6-2 6-0
15 +2
4/2
+5
9/4
+24
65/41
4*
Kosiński
Krzysztof
0:2
0-6 1-6
0:2
4-6 2-6
0:2
2-6 1-6
0:2
1-6 0-6
  2:0
7-5 6-3
1:2
2-6 6-3 2-6
2:0
6-3 6-4
11 -3
2/5
-5
5/10
-32
46/78
5
Paluch
Kaziu
0:2
1-6 0-6
0:2
2-6 2-6
0:2
0-6 0-6
0:2
4-6 0-6
0:2
5-7 3-6
  2:0
7-6 6-3
2:1
6-4 3-6 7-5
11 -3
2/5
-7
4/11
-39
46/85
6
Ciapa
Darek
X
krecz
0:2
5-7 2-6
X
krecz
0:2
2-6 3-6
2:1
6-2 3-6 6-2
0:2
6-7 3-6
  2:0
6-4 6-3
11 -1
2/3
-3
4/7
-7
48/55
7
Mierzwa
Mateusz
0:2
1-6 2-6
0:2
6-7 2-6
0:2
2-6 0-6
0:2
2-6 0-6
0:2
3-6 4-6
1:2
4-6 6-3 5-7
0:2
4-6 3-6
  7 -7
0/7
-13
1/14
-45
44/89
8

Liga 2019 / Grupa E2

I-LIGA
Grupa E2 / mała tab.
Walas
Stanisław
Olender
Bernard
Półtorak
Tomasz
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Walas
Stanisław
  2:0
6-4 6-1
1:2
3-6 7-5 5-7
4 0
1/1
+1
3/2
+4
27/23
1
Olender
Bernard
0:2
4-6 1-6
  2:0
6-3 6-3
4 0
1/1
0
2/2
-1
17/18
2
Półtorak
Tomasz
2:1
6-3 5-7 7-5
0:2
3-6 3-6
  4 0
1/1
-1
2/3
-3
24/27
3

Liga 2019 / Grupa E3

I-LIGA
Grupa E3 / mała tab.
Kosiński
Krzysztof
Paluch
Kaziu
Ciapa
Darek
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Kosiński
Krzysztof
  2:0
7-5 6-3
1:2
2-6 6-3 2-6
4 0
1/1
+1
3/2
0
23/23
5
Paluch
Kaziu
0:2
5-7 3-6
  2:0
7-6 6-3
4 0
1/1
0
2/2
-1
21/22
6
Ciapa
Darek
2:1
6-2 3-6 6-2
0:2
6-7 3-6
  4 0
1/1
-1
2/3
+1
24/23
7

Liga 2019 / Grupa F

I-LIGA
Grupa F
Dziadkiewicz
Bogusław
Fabiańczyk
Rafał
Sołęga
Wiktor
Chwaliński
Przemek
Gądzik
Waldemar
Cierpisz
Roman
Brzdąk
Krzysztof
Jurczyński
Krzysiek
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Dziadkiewicz
Bogusław
  2:0
7-5 6-1
2:0
6-0 6-3
2:0
6-3 6-3
2:0
6-0 6-3
2:0
6-2 6-1
2:0
6-4 6-2
2:0
6-0 6-1
21 +7
7/0
+14
14/0
+57
85/28
1
Fabiańczyk
Rafał
0:2
5-7 1-6
  2:0
6-3 6-3
1:2
6-3 3-6 4-6
2:0
6-4 6-1
2:0
7-6 6-1
2:0
7-6 6-2
2:0
6-4 6-3
17 +3
5/2
+7
11/4
+20
81/61
2
Sołęga
Wiktor
0:2
0-6 3-6
0:2
3-6 3-6
  2:0
6-2 6-3
2:1
2-6 6-1 6-4
2:1
6-1 1-6 6-4
2:0
6-2 7-5
2:1
3-6 6-2 6-0
17 +3
5/2
+3
10/7
+10
76/66
3
Chwaliński
Przemek
0:2
3-6 3-6
2:1
3-6 6-3 6-4
0:2
2-6 3-6
  2:0
6-4 6-0
2:0
7-6 6-2
2:0
6-3 6-2
2:0
6-1 6-2
17 +3
5/2
+5
10/5
+18
75/57
4*
Gądzik
Waldemar
0:2
0-6 3-6
0:2
4-6 1-6
1:2
6-2 1-6 4-6
0:2
4-6 0-6
  2:0
6-3 6-1
X
walkower
2:0
7-5 6-4
12 -2
2/4
-3
5/8
-15
48/63
5
Cierpisz
Roman
0:2
2-6 1-6
0:2
6-7 1-6
1:2
1-6 6-1 4-6
0:2
6-7 2-6
0:2
3-6 1-6
  1:2
6-2 0-6 4-6
2:1
0-6 6-2 6-4
9 -5
1/6
-9
4/13
-34
55/89
6
Brzdąk
Krzysztof
0:2
4-6 2-6
0:2
6-7 2-6
0:2
2-6 5-7
0:2
3-6 2-6
X
walkower
2:1
2-6 6-0 6-4
  2:0
6-2 6-2
10 -2
2/4
-5
4/9
-12
52/64
7
Jurczyński
Krzysiek
0:2
0-6 1-6
0:2
4-6 3-6
1:2
6-3 2-6 0-6
0:2
1-6 2-6
0:2
5-7 4-6
1:2
6-0 2-6 4-6
0:2
2-6 2-6
  7 -7
0/7
-12
2/14
-44
44/88
8

Liga 2019 / Grupa F2

I-LIGA
Grupa F2 / mała tab.
Fabiańczyk
Rafał
Sołęga
Wiktor
Chwaliński
Przemek
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Fabiańczyk
Rafał
  2:0
6-3 6-3
1:2
6-3 3-6 4-6
4 0
1/1
+1
3/2
+4
25/21
2
Sołęga
Wiktor
0:2
3-6 3-6
  2:0
6-2 6-3
4 0
1/1
0
2/2
+1
18/17
3
Chwaliński
Przemek
2:1
3-6 6-3 6-4
0:2
2-6 3-6
  4 0
1/1
-1
2/3
-5
20/25
4

Liga 2019 / Grupa G

II-LIGA
Grupa G
Bieniek
Stanisław
Stadnicki
Jacek
Jakubowski
Sławek
Wojtas
Grzegorz
Łokociejewski
Jerzy
Dąbek
Kazimierz
Biernacki
Zdzisław
Puzicki
Łukasz
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Bieniek
Stanisław
  2:0
6-2 6-3
2:0
6-2 6-2
2:0
6-3 6-2
2:0
6-0 6-0
2:0
6-4 6-0
2:0
6-1 6-1
2:0
6-2 6-0
21 +7
7/0
+14
14/0
+62
84/22
1
Stadnicki
Jacek
0:2
2-6 3-6
  2:0
6-4 6-1
X
nierozeg.
2:0
6-0 6-1
2:0
6-0 6-0
2:0
6-0 6-3
2:0
6-1 6-0
16 +4
5/1
+8
10/2
+43
65/22
2
Jakubowski
Sławek
0:2
2-6 2-6
0:2
4-6 1-6
  1:2
3-6 6-1 0-6
2:1
4-6 6-1 6-2
2:1
2-6 6-3 6-4
2:0
7-6 6-1
X
nierozeg.
12 0
3/3
-1
7/8
-5
61/66
3
Wojtas
Grzegorz
0:2
3-6 2-6
X
nierozeg.
2:1
6-3 1-6 6-0
  2:1
6-2 5-7 6-1
X
nierozeg.
X
nierozeg.
X
walkower
9 +1
2/1
0
4/4
+4
35/31
4
Łokociejewski
Jerzy
0:2
0-6 0-6
0:2
0-6 1-6
1:2
6-4 1-6 2-6
1:2
2-6 7-5 1-6
  X
nierozeg.
X
nierozeg.
2:1
2-6 6-4 6-3
7 -3
1/4
-5
4/9
-36
34/70
5
Dąbek
Kazimierz
0:2
4-6 0-6
0:2
0-6 0-6
1:2
6-2 3-6 4-6
X
nierozeg.
X
nierozeg.
  2:0
6-4 7-5
X
nierozeg.
6 -2
1/3
-3
3/6
-17
30/47
6
Biernacki
Zdzisław
0:2
1-6 1-6
0:2
0-6 3-6
0:2
6-7 1-6
X
nierozeg.
X
nierozeg.
0:2
4-6 5-7
  X
nierozeg.
4 -4
0/4
-8
0/8
-29
21/50
7
Puzicki
Łukasz
0:2
2-6 0-6
0:2
1-6 0-6
X
nierozeg.
X
walkower
1:2
6-2 4-6 3-6
X
nierozeg.
X
nierozeg.
  3 -3
0/3
-5
1/6
-22
16/38
8

Faza
Grupowa
Walas
Stanisław
Olender
Bernard
Paluch
Kaziu
Mierzwa
Mateusz
Stadnicki
Jacek
Biernacki
Zdzisław
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Walas
Stanisław
  2:0
6-4 6-1
2:0
6-0 6-0
2:0
6-2 6-0
X
walkower
2:0
6-0 6-0
14 +4
4/0
+8
8/0
+41
48/7
1
Olender
Bernard
0:2
4-6 1-6
  2:0
6-1 6-0
2:0
6-1 6-2
2:0
6-0 6-2
2:0
6-0 6-0
13 +3
4/1
+6
8/2
+35
53/18
2
Paluch
Kaziu
0:2
0-6 0-6
0:2
1-6 0-6
  2:1
6-4 3-6 7-5
2:1
6-4 3-6 6-4
2:0
6-4 7-5
11 +1
3/2
0
6/6
-17
45/62
3
Mierzwa
Mateusz
0:2
2-6 0-6
0:2
1-6 2-6
1:2
4-6 6-3 5-7
  X
walkower
2:0
6-4 6-3
8 -2
1/3
-3
3/6
-15
32/47
4
Stadnicki
Jacek
X
walkower
0:2
0-6 2-6
1:2
4-6 6-3 4-6
X
walkower
  2:0
6-0 6-3
5 -1
1/2
-1
3/4
-2
28/30
5
Biernacki
Zdzisław
0:2
0-6 0-6
0:2
0-6 0-6
0:2
4-6 5-7
0:2
4-6 3-6
0:2
0-6 3-6
  5 -5
0/5
-10
0/10
-42
19/61
6

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-LIGĘ, w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 4-8 tworzą w kolejnym etapie II-LIGĘ, w dwóch grupach: G (A5-A8 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)
  

Faza
Grupowa
Półtorak
Tomasz
Wojtenek
Łukasz
Ciapa
Darek
Kosiński
Krzysztof
Jakubowski
Sławek
Dąbek
Kazimierz
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Półtorak
Tomasz
  X
krecz
2:0
7-5 6-2
2:0
6-4 6-2
2:0
6-0 6-4
2:0
6-1 6-1
15 +4
4/0
+8
8/0
+30
49/19
1
Wojtenek
Łukasz
X
krecz
  2:0
6-2 6-3
2:0
6-1 6-0
2:0
6-0 6-1
X
krecz
13 +3
3/0
+6
6/0
+29
36/7
2
Ciapa
Darek
0:2
5-7 2-6
0:2
2-6 3-6
  2:1
6-2 3-6 6-2
2:0
6-1 6-2
2:0
7-5 6-2
11 +1
3/2
+1
6/5
+7
52/45
3
Kosiński
Krzysztof
0:2
4-6 2-6
0:2
1-6 0-6
1:2
2-6 6-3 2-6
  2:0
6-3 6-2
2:0
6-1 6-0
9 -1
2/3
-1
5/6
-4
41/45
4
Jakubowski
Sławek
0:2
0-6 4-6
0:2
0-6 1-6
0:2
1-6 2-6
0:2
3-6 2-6
  2:1
2-6 6-3 6-4
7 -3
1/4
-7
2/9
-34
27/61
5
Dąbek
Kazimierz
0:2
1-6 1-6
X
krecz
0:2
5-7 2-6
0:2
1-6 0-6
1:2
6-2 3-6 4-6
  5 -4
0/4
-7
1/8
-28
23/51
6

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-LIGĘ, w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 4-8 tworzą w kolejnym etapie II-LIGĘ, w dwóch grupach: G (A5-A8 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)
  

Faza
Grupowa
Sołęga
Wiktor
Chwaliński
Przemek
Gądzik
Waldemar
Brzdąk
Krzysztof
Łokociejewski
Jerzy
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Sołęga
Wiktor
  2:0
6-2 6-3
2:1
2-6 6-1 6-4
2:0
6-2 7-5
2:0
6-0 6-0
12 +4
4/0
+7
8/1
+28
51/23
1
Chwaliński
Przemek
0:2
2-6 3-6
  2:0
6-4 6-0
2:0
6-3 6-2
X
walkower
9 +1
2/1
+2
4/2
+8
29/21
2
Gądzik
Waldemar
1:2
6-2 1-6 4-6
0:2
4-6 0-6
  X
walkower
2:0
6-1 6-3
7 -1
1/2
-1
3/4
-3
27/30
3
Brzdąk
Krzysztof
0:2
2-6 5-7
0:2
3-6 2-6
X
walkower
  2:0
6-0 6-2
5 -1
1/2
-2
2/4
-3
24/27
4
Łokociejewski
Jerzy
0:2
0-6 0-6
X
walkower
0:2
1-6 3-6
0:2
0-6 2-6
  3 -3
0/3
-6
0/6
-30
6/36
5

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-LIGĘ, w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 4-8 tworzą w kolejnym etapie II-LIGĘ, w dwóch grupach: G (A5-A8 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)
  

Faza
Grupowa
Dziadkiewicz
Bogusław
Fabiańczyk
Rafał
Cierpisz
Roman
Jurczyński
Krzysiek
Bieniek
Stanisław
Wojtas
Grzegorz
Puzicki
Łukasz
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Dziadkiewicz
Bogusław
  2:0
7-5 6-1
2:0
6-2 6-1
2:0
6-0 6-1
2:0
6-0 6-1
2:0
6-2 6-2
X
walkower
17 +5
5/0
+10
10/0
+46
61/15
1
Fabiańczyk
Rafał
0:2
5-7 1-6
  2:0
7-6 6-1
2:0
6-4 6-3
2:0
7-6 6-4
2:0
6-0 6-4
X
walkower
15 +3
4/1
+6
8/2
+15
56/41
2
Cierpisz
Roman
0:2
2-6 1-6
0:2
6-7 1-6
  2:1
0-6 6-2 6-4
2:0
6-4 6-3
2:0
7-5 7-5
2:0
6-2 6-3
14 +2
4/2
+3
8/5
+1
60/59
3
Jurczyński
Krzysiek
0:2
0-6 1-6
0:2
4-6 3-6
1:2
6-0 2-6 4-6
  2:0
7-5 6-2
X
walkower
2:0
6-0 6-2
11 -1
2/3
-1
5/6
0
45/45
4
Bieniek
Stanisław
0:2
0-6 1-6
0:2
6-7 4-6
0:2
4-6 3-6
0:2
5-7 2-6
  2:0
6-3 6-2
2:0
6-2 6-0
10 -2
2/4
-4
4/8
-8
49/57
5
Wojtas
Grzegorz
0:2
2-6 2-6
0:2
0-6 4-6
0:2
5-7 5-7
X
walkower
0:2
3-6 2-6
  X
walkower
6 -4
0/4
-8
0/8
-27
23/50
6
Puzicki
Łukasz
X
walkower
X
walkower
0:2
2-6 3-6
0:2
0-6 2-6
0:2
2-6 0-6
X
walkower
  3 -3
0/3
-6
0/6
-27
9/36
7

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-LIGĘ, w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 4-8 tworzą w kolejnym etapie II-LIGĘ, w dwóch grupach: G (A5-A8 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)