Liga Tenisa 2020

Faza
Grupowa
Dziadkiewicz
Bogusław
Stadnicki
Jacek
Wojtenek
Łukasz
Kociubiński
Henryk
Jakubowski
Sławek
Olender
Paweł
Półtorak
Piotr
Tracz
Jurek
Gruszecki
Stanisław
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Dziadkiewicz
Bogusław
 2:0
6-1 6-1
2:0
6-2 6-3
2:0
6-3 6-2
-----9+3
3/0
+6
6/0
+24
36/12
1
Stadnicki
Jacek
0:2
1-6 1-6
 0:2
3-6 2-6
1:2
6-3 1-6 3-6
2:0
6-2 6-1
-2:0
6-2 6-3
--9-1
2/3
-1
5/6
-6
41/47
2
Wojtenek
Łukasz
0:2
2-6 3-6
2:0
6-3 6-2
 -2:0
6-0 6-0
----7+1
2/1
+2
4/2
+12
29/17
3
Kociubiński
Henryk
0:2
3-6 2-6
2:1
3-6 6-1 6-3
- 2:0
6-1 6-1
----7+1
2/1
+1
4/3
+8
32/24
4
Jakubowski
Sławek
-0:2
2-6 1-6
0:2
0-6 0-6
0:2
1-6 1-6
 1:2
6-3 3-6 3-6
2:0
7-6 6-3
--7-3
1/4
-5
3/8
-30
30/60
5
Olender
Paweł
----2:1
3-6 6-3 6-3
 ---3+1
1/0
+1
2/1
+3
15/12
6
Półtorak
Piotr
-0:2
2-6 3-6
--0:2
6-7 3-6
- --2-2
0/2
-4
0/4
-11
14/25
7
Tracz
Jurek
------- -----8
Gruszecki
Stanisław
-------- ----9

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-LIGĘ, w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 5-9 tworzą w kolejnym etapie II-LIGĘ, w dwóch grupach: G (A5-A9 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)
  

Faza
Grupowa
Sołęga
Wiktor
Brzdąk
Krzysztof
Kosiński
Krzysztof
Czeszek
Adam
Paluch
Kaziu
Półtorak
Jan
Pytel
Wojtek
Biernacki
Zdzisław
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Sołęga
Wiktor
 2:0
7-5 6-2
2:0
7-5 6-4
-2:0
6-2 6-0
1:2
1-6 6-0 4-6
2:0
6-4 6-3
-13+3
4/1
+7
9/2
+24
61/37
1
Brzdąk
Krzysztof
0:2
5-7 2-6
 2:0
7-5 6-2
2:0
7-6 6-3
2:0
6-0 6-3
--2:0
6-3 6-0
13+3
4/1
+6
8/2
+22
57/35
2
Kosiński
Krzysztof
0:2
5-7 4-6
0:2
5-7 2-6
 0:2
3-6 4-6
2:0
6-4 6-0
-2:1
6-3 6-7 10-6
-9-1
2/3
-3
4/7
-1
57/58
3
Czeszek
Adam
-0:2
6-7 3-6
2:0
6-3 6-4
 2:0
6-4 7-6
---7+1
2/1
+2
4/2
+4
34/30
4
Paluch
Kaziu
0:2
2-6 0-6
0:2
0-6 3-6
0:2
4-6 0-6
0:2
4-6 6-7
 ---4-4
0/4
-8
0/8
-30
19/49
5
Półtorak
Jan
2:1
6-1 0-6 6-4
---- --3+1
1/0
+1
2/1
+1
12/11
6
Pytel
Wojtek
0:2
4-6 3-6
-1:2
3-6 7-6 6-10
--- -2-2
0/2
-3
1/4
-11
23/34
7
Biernacki
Zdzisław
-0:2
3-6 0-6
----- 1-1
0/1
-2
0/2
-9
3/12
8

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-LIGĘ, w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 5-8 tworzą w kolejnym etapie II-LIGĘ, w dwóch grupach: G (A5-A9 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)
  

Faza
Grupowa
Kozakiewicz
Rafał
Cierpisz
Roman
Gądzik
Waldemar
Jurczyński
Krzysiek
Mierzwa
Mateusz
Dąbek
Kazimierz
Bieniek
Stanisław
Olender
Bernard
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Kozakiewicz
Rafał
 2:0
6-2 6-1
2:0
6-1 6-1
--2:0
6-1 6-1
-2:0
6-2 7-6
12+4
4/0
+8
8/0
+34
49/15
1
Cierpisz
Roman
0:2
2-6 1-6
 0:2
2-6 4-6
2:1
3-6 6-3 6-3
2:1
6-3 5-7 6-4
2:0
6-0 6-0
--11+1
3/2
0
6/6
+3
53/50
2
Gądzik
Waldemar
0:2
1-6 1-6
2:0
6-2 6-4
 2:0
6-3 6-1
-2:0
6-0 6-0
--10+2
3/1
+4
6/2
+16
38/22
3
Jurczyński
Krzysiek
-1:2
6-3 3-6 3-6
0:2
3-6 1-6
 2:0
6-4 6-4
2:0
6-3 6-1
--80
2/2
+1
5/4
+1
40/39
4
Mierzwa
Mateusz
-1:2
3-6 7-5 4-6
-0:2
4-6 4-6
 2:0
6-1 7-5
2:0
6-4 6-4
-80
2/2
+1
5/4
+4
47/43
5
Dąbek
Kazimierz
0:2
1-6 1-6
0:2
0-6 0-6
0:2
0-6 0-6
0:2
3-6 1-6
0:2
1-6 5-7
 0:2
3-6 1-6
-6-6
0/6
-12
0/12
-57
16/73
6
Bieniek
Stanisław
----0:2
4-6 4-6
2:0
6-3 6-1
 0:2
1-6 5-7
5-1
1/2
-2
2/4
-3
26/29
7
Olender
Bernard
0:2
2-6 6-7
-----2:0
6-1 7-5
 40
1/1
0
2/2
+2
21/19
8

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-LIGĘ, w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 5-8 tworzą w kolejnym etapie II-LIGĘ, w dwóch grupach: G (A5-A9 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)
  

Faza
Grupowa
Walas
Stanisław
Kadłubowski
Paweł
Półtorak
Tomasz
Ciapa
Darek
Mendel
Tomasz
Wojtas
Grzegorz
Łokociejewski
Jerzy
Chwaliński
Przemek
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
miejsce
Walas
Stanisław
 -2:0
6-1 7-5
2:0
6-3 6-3
2:0
6-1 6-1
-2:0
6-2 6-2
-12+4
4/0
+8
8/0
+31
49/18
1
Kadłubowski
Paweł
- 2:0
6-1 6-0
2:0
6-3 6-2
----6+2
2/0
+4
4/0
+18
24/6
2
Półtorak
Tomasz
0:2
1-6 5-7
0:2
1-6 0-6
 -2:0
6-0 6-1
---5-1
1/2
-2
2/4
-7
19/26
3
Ciapa
Darek
0:2
3-6 3-6
0:2
3-6 2-6
- -2:0
6-3 6-4
--5-1
1/2
-2
2/4
-8
23/31
4
Mendel
Tomasz
0:2
1-6 1-6
-0:2
0-6 1-6
- ---2-2
0/2
-4
0/4
-21
3/24
5
Wojtas
Grzegorz
---0:2
3-6 4-6
- --1-1
0/1
-2
0/2
-5
7/12
6
Łokociejewski
Jerzy
0:2
2-6 2-6
----- -1-1
0/1
-2
0/2
-8
4/12
7
Chwaliński
Przemek
------- ----8

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-LIGĘ, w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 5-8 tworzą w kolejnym etapie II-LIGĘ, w dwóch grupach: G (A5-A9 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)