Liga Tenisa 2020

Grupa E

I-LIGA
Grupa E
Dziadkiewicz
Bogusław
Wojtenek
Łukasz
Sołęga
Wiktor
Kociubiński
Henryk
Brzdąk
Krzysztof
Olender
Paweł
Kosiński
Krzysztof
Grupa_B
miejsce_4
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
lp.
Dziadkiewicz
Bogusław
 2:0
6-2 6-3
2:0
6-1 6-1
2:0
6-3 6-2
-2:0
6-0 6-1
--12+4
4/0
+8
8/0
+35
48/13
 1  
Wojtenek
Łukasz
0:2
2-6 3-6
 -2:1
6-4 3-6 6-3
2:0
6-4 6-1
2:1
1-6 6-3 6-1
--10+2
3/1
+2
6/4
+5
45/40
 2  
Sołęga
Wiktor
0:2
1-6 1-6
- -2:0
7-5 6-2
-2:0
7-6 6-4
-7+1
2/1
+2
4/2
-1
28/29
 3  
Kociubiński
Henryk
0:2
3-6 2-6
1:2
4-6 6-3 3-6
- -2:0
6-4 6-3
--5-1
1/2
-1
3/4
-4
30/34
 4*
Brzdąk
Krzysztof
-0:2
4-6 1-6
0:2
5-7 2-6
- -2:0
7-5 6-2
-5-1
1/2
-2
2/4
-7
25/32
 5  
Olender
Paweł
0:2
0-6 1-6
1:2
6-1 3-6 1-6
-0:2
4-6 3-6
- --3-3
0/3
-5
1/6
-19
18/37
 6  
Kosiński
Krzysztof
--0:2
6-7 4-6
-0:2
5-7 2-6
- -2-2
0/2
-4
0/4
-9
17/26
 7  
Grupa_B
miejsce_4
------- ---- 8  

Grupa F

I-LIGA
Grupa F
Kozakiewicz
Rafał
Walas
Stanisław
Półtorak
Tomasz
Cierpisz
Roman
Ciapa
Darek
Olender
Bernard
Gądzik
Waldemar
Wojtas
Grzegorz
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
lp.
Kozakiewicz
Rafał
 --2:0
6-2 6-1
-2:0
6-2 7-6
2:0
6-1 6-1
-9+3
3/0
+6
6/0
+24
37/13
 1  
Walas
Stanisław
- 2:0
6-1 7-5
-2:0
6-3 6-3
--2:0
6-0 6-1
9+3
3/0
+6
6/0
+24
37/13
 2  
Półtorak
Tomasz
-0:2
1-6 5-7
 -2:0
6-2 6-3
--2:0
6-0 6-2
7+1
2/1
+2
4/2
+10
30/20
 3  
Cierpisz
Roman
0:2
2-6 1-6
-- 2:0
6-3 7-5
0:2
5-7 2-6
0:2
2-6 4-6
-6-2
1/3
-4
2/6
-16
29/45
 4*
Ciapa
Darek
-0:2
3-6 3-6
0:2
2-6 3-6
0:2
3-6 5-7
 --2:0
6-3 6-4
6-2
1/3
-4
2/6
-13
31/44
 5  
Olender
Bernard
0:2
2-6 6-7
--2:0
7-5 6-2
- --40
1/1
0
2/2
+1
21/20
 6  
Gądzik
Waldemar
0:2
1-6 1-6
--2:0
6-2 6-4
-- -40
1/1
0
2/2
-4
14/18
 7  
Wojtas
Grzegorz
-0:2
0-6 1-6
0:2
0-6 2-6
-0:2
3-6 4-6
-- 3-3
0/3
-6
0/6
-26
10/36
 8  

Grupa G

II-LIGA
Grupa G
Stadnicki
Jacek
Jakubowski
Sławek
Paluch
Kaziu
Czeszek
Adam
Biernacki
Zdzisław
Półtorak
Piotr
Gruszecki
Stanisław
Grupa_B
miejsce_5
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
lp.
Stadnicki
Jacek
 2:0
6-2 6-1
2:0
6-0 6-0
-2:0
6-1 6-0
2:0
6-2 6-3
2:0
6-2 6-3
-15+5
5/0
+10
10/0
+46
60/14
 1 
Jakubowski
Sławek
0:2
2-6 1-6
 --2:0
6-0 6-1
2:0
7-6 6-3
--7+1
2/1
+2
4/2
+6
28/22
 2 
Paluch
Kaziu
0:2
0-6 0-6
- 0:2
4-6 6-7
2:0
6-3 6-2
---5-1
1/2
-2
2/4
-8
22/30
 3 
Czeszek
Adam
--2:0
6-4 7-6
 ----3+1
1/0
+2
2/0
+3
13/10
 4 
Biernacki
Zdzisław
0:2
1-6 0-6
0:2
0-6 1-6
0:2
3-6 2-6
- ---3-3
0/3
-6
0/6
-29
7/36
 5 
Półtorak
Piotr
0:2
2-6 3-6
0:2
6-7 3-6
--- --2-2
0/2
-4
0/4
-11
14/25
 6 
Gruszecki
Stanisław
0:2
2-6 3-6
----- -1-1
0/1
-2
0/2
-7
5/12
 7 
Grupa_B
miejsce_5
------- ---- 8 

Grupa H

II-LIGA
Grupa H
Mierzwa
Mateusz
Jurczyński
Krzysiek
Łokociejewski
Jerzy
Dąbek
Kazimierz
Mendel
Tomasz
Chwaliński
Przemek
Kadłubowski
Paweł
Kiryk
Krzysztof
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
lp.
Mierzwa
Mateusz
 0:2
4-6 4-6
-2:0
6-1 7-5
2:0
6-1 7-5
---7+1
2/1
+2
4/2
+10
34/24
 1 
Jurczyński
Krzysiek
2:0
6-4 6-4
 -2:0
6-3 6-1
----6+2
2/0
+4
4/0
+12
24/12
 2 
Łokociejewski
Jerzy
-- -2:0
6-1 6-3
---3+1
1/0
+2
2/0
+8
12/4
 3 
Dąbek
Kazimierz
0:2
1-6 5-7
0:2
3-6 1-6
- ----2-2
0/2
-4
0/4
-15
10/25
 4 
Mendel
Tomasz
0:2
1-6 5-7
-0:2
1-6 3-6
- ---2-2
0/2
-4
0/4
-15
10/25
 5 
Chwaliński
Przemek
----- ------ 6 
Kadłubowski
Paweł
------ ----- 7 
Kiryk
Krzysztof
------- ---- 8 

Faza
Grupowa
Dziadkiewicz
Bogusław
Wojtenek
Łukasz
Kociubiński
Henryk
Olender
Paweł
Stadnicki
Jacek
Jakubowski
Sławek
Półtorak
Piotr
Gruszecki
Stanisław
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
lp.
Dziadkiewicz
Bogusław
  2:0
6-2 6-3
2:0
6-3 6-2
2:0
6-0 6-1
2:0
6-1 6-1
2:0
6-2 6-1
2:0
6-0 6-2
X
walkower
20 +6
6/0
+12
12/0
+54
72/18
 1 
Wojtenek
Łukasz
0:2
2-6 3-6
  2:1
6-4 3-6 6-3
2:1
1-6 6-3 6-1
2:0
6-3 6-2
2:0
6-0 6-0
2:0
6-2 6-1
X
walkower
18 +4
5/1
+6
10/4
+26
69/43
 2 
Kociubiński
Henryk
0:2
3-6 2-6
1:2
4-6 6-3 3-6
  2:0
6-4 6-3
2:1
3-6 6-1 6-3
2:0
6-1 6-1
2:0
6-1 6-3
X
walkower
16 +2
4/2
+4
9/5
+19
69/50
 3 
Olender
Paweł
0:2
0-6 1-6
1:2
6-1 3-6 1-6
0:2
4-6 3-6
  2:0
6-1 6-2
2:1
3-6 6-3 6-3
2:0
6-3 6-4
2:1
7-5 6-7 6-3
15 +1
4/3
+1
9/8
+2
76/74
 4 
Stadnicki
Jacek
0:2
1-6 1-6
0:2
3-6 2-6
1:2
6-3 1-6 3-6
0:2
1-6 2-6
  2:0
6-2 6-1
2:0
6-2 6-3
2:0
6-2 6-3
13 -1
3/4
-1
7/8
-8
56/64
 5 
Jakubowski
Sławek
0:2
2-6 1-6
0:2
0-6 0-6
0:2
1-6 1-6
1:2
6-3 3-6 3-6
0:2
2-6 1-6
  2:0
7-6 6-3
X
walkower
10 -4
1/5
-7
3/10
-39
33/72
 6 
Półtorak
Piotr
0:2
0-6 2-6
0:2
2-6 1-6
0:2
1-6 3-6
0:2
3-6 4-6
0:2
2-6 3-6
0:2
6-7 3-6
  X
walkower
8 -6
0/6
-12
0/12
-43
30/73
 7 
Gruszecki
Stanisław
X
walkower
X
walkower
X
walkower
1:2
5-7 7-6 3-6
0:2
2-6 3-6
X
walkower
X
walkower
  2 -2
0/2
-3
1/4
-11
20/31
 8 

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-LIGĘ, w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 5-9 tworzą w kolejnym etapie II-LIGĘ, w dwóch grupach: G (A5-A9 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)
  

Faza
Grupowa
Sołęga
Wiktor
Brzdąk
Krzysztof
Kosiński
Krzysztof
Półtorak
Jan
Pytel
Wojtek
Paluch
Kaziu
Biernacki
Zdzisław
Czeszek
Adam
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
lp.
Sołęga
Wiktor
 2:0
7-5 6-2
2:0
7-6 6-4
1:2
1-6 6-0 4-6
2:0
6-4 6-3
2:0
6-2 6-0
2:0
6-0 6-1
X
krecz
19+4
5/1
+9
11/2
+34
73/39
 1 
Brzdąk
Krzysztof
0:2
5-7 2-6
 2:0
7-5 6-2
X
walkower
2:1
7-6 2-6 7-5
2:0
6-0 6-3
2:0
6-3 6-0
2:0
7-6 6-3
18+4
5/1
+7
10/3
+21
73/52
 2 
Kosiński
Krzysztof
0:2
6-7 4-6
0:2
5-7 2-6
 1:2
3-6 6-2 7-10
2:1
6-3 6-7 10-6
2:0
6-4 6-0
2:0
6-2 6-1
0:2
3-6 4-6
13-1
3/4
-2
7/9
+7
86/79
 3 
Półtorak
Jan
2:1
6-1 0-6 6-4
X
walkower
2:1
6-3 2-6 10-7
 -X
walkower
2:0
6-0 6-1
X
walkower
11+3
3/0
+4
6/2
+14
42/28
 4 
Pytel
Wojtek
0:2
4-6 3-6
1:2
6-7 6-2 5-7
1:2
3-6 7-6 6-10
- 2:0
6-2 6-3
2:0
7-6 6-4
X
walkower
11-1
2/3
0
6/6
0
65/65
 5 
Paluch
Kaziu
0:2
2-6 0-6
0:2
0-6 3-6
0:2
4-6 0-6
X
walkower
0:2
2-6 3-6
 2:0
6-3 6-2
0:2
4-6 6-7
10-4
1/5
-8
2/10
-30
36/66
 6 
Biernacki
Zdzisław
0:2
0-6 1-6
0:2
3-6 0-6
0:2
2-6 1-6
0:2
0-6 1-6
0:2
6-7 4-6
0:2
3-6 2-6
 X
krecz
9-6
0/6
-12
0/12
-50
23/73
 7 
Czeszek
Adam
X
krecz
0:2
6-7 3-6
2:0
6-3 6-4
X
walkower
X
walkower
2:0
6-4 7-6
X
krecz
 9+1
2/1
+2
4/2
+4
34/30
 8 

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-LIGĘ, w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 5-8 tworzą w kolejnym etapie II-LIGĘ, w dwóch grupach: G (A5-A9 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)
  

Faza
Grupowa
Kozakiewicz
Rafał
Gądzik
Waldemar
Cierpisz
Roman
Olender
Bernard
Jurczyński
Krzysiek
Mierzwa
Mateusz
Dąbek
Kazimierz
Bieniek
Stanisław
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
lp.
Kozakiewicz
Rafał
  2:0
6-1 6-1
2:0
6-2 6-1
2:0
6-2 7-6
2:0
6-0 6-2
2:0
6-2 6-0
2:0
6-1 6-1
X
walkower
20 +6
6/0
+12
12/0
+54
73/19
 1 
Gądzik
Waldemar
0:2
1-6 1-6
  2:0
6-2 6-4
X
walkower
2:0
6-3 6-1
2:0
6-1 6-1
2:0
6-0 6-0
X
walkower
17 +3
4/1
+6
8/2
+26
50/24
 2 
Cierpisz
Roman
0:2
2-6 1-6
0:2
2-6 4-6
  0:2
5-7 2-6
2:1
3-6 6-3 6-3
2:1
6-3 5-7 6-4
2:0
6-0 6-0
X
walkower
14 0
3/3
-2
6/8
-3
60/63
 3 
Olender
Bernard
0:2
2-6 6-7
X
walkower
2:0
7-5 6-2
  2:0
6-1 6-1
2:0
6-2 6-2
X
walkower
2:0
6-1 7-5
13 +3
4/1
+6
8/2
+26
58/32
 4 
Jurczyński
Krzysiek
0:2
0-6 2-6
0:2
3-6 1-6
1:2
6-3 3-6 3-6
0:2
1-6 1-6
  2:0
6-4 6-4
2:0
6-3 6-1
X
walkower
12 -2
2/4
-3
5/8
-19
44/63
 5 
Mierzwa
Mateusz
0:2
2-6 0-6
0:2
1-6 1-6
1:2
3-6 7-5 4-6
0:2
2-6 2-6
0:2
4-6 4-6
  2:0
6-1 7-5
2:0
6-4 6-4
11 -3
2/5
-5
5/10
-24
55/79
 6 
Dąbek
Kazimierz
0:2
1-6 1-6
0:2
0-6 0-6
0:2
0-6 0-6
X
walkower
0:2
3-6 1-6
0:2
1-6 5-7
  0:2
3-6 1-6
8 -6
0/6
-12
0/12
-57
16/73
 7 
Bieniek
Stanisław
X
walkower
X
walkower
X
walkower
0:2
1-6 5-7
X
walkower
0:2
4-6 4-6
2:0
6-3 6-1
  5 -1
1/2
-2
2/4
-3
26/29
 8 

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-LIGĘ, w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 5-8 tworzą w kolejnym etapie II-LIGĘ, w dwóch grupach: G (A5-A9 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)
  

Faza
Grupowa
Walas
Stanisław
Półtorak
Tomasz
Ciapa
Darek
Wojtas
Grzegorz
Łokociejewski
Jerzy
Mendel
Tomasz
Kadłubowski
Paweł
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
lp.
Walas
Stanisław
  2:0
6-1 7-5
2:0
6-3 6-3
2:0
6-0 6-1
2:0
6-2 6-2
2:0
6-1 6-1
X
walkower
17 +5
5/0
+10
10/0
+42
61/19
 1 
Półtorak
Tomasz
0:2
1-6 5-7
  2:0
6-2 6-3
2:0
6-0 6-2
2:0
6-2 6-0
2:0
6-0 6-1
0:2
1-6 0-6
14 +2
4/2
+4
8/4
+20
55/35
 2 
Ciapa
Darek
0:2
3-6 3-6
0:2
2-6 3-6
  2:0
6-3 6-4
2:0
6-1 6-1
2:0
6-0 6-0
0:2
3-6 2-6
12 0
3/3
0
6/6
+7
52/45
 3 
Wojtas
Grzegorz
0:2
0-6 1-6
0:2
0-6 2-6
0:2
3-6 4-6
  2:0
6-1 6-0
X
walkower
X
walkower
10 -2
1/3
-4
2/6
-15
22/37
 4 
Łokociejewski
Jerzy
0:2
2-6 2-6
0:2
2-6 0-6
0:2
1-6 1-6
0:2
1-6 0-6
  2:0
6-1 6-3
X
walkower
9 -3
1/4
-6
2/8
-31
21/52
 5 
Mendel
Tomasz
0:2
1-6 1-6
0:2
0-6 1-6
0:2
0-6 0-6
X
walkower
0:2
1-6 3-6
  X
walkower
6 -4
0/4
-8
0/8
-41
7/48
 6 
Kadłubowski
Paweł
X
walkower
2:0
6-1 6-0
2:0
6-3 6-2
X
walkower
X
walkower
X
walkower
  6 +2
2/0
+4
4/0
+18
24/6
 7 

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-LIGĘ, w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 5-8 tworzą w kolejnym etapie II-LIGĘ, w dwóch grupach: G (A5-A9 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)