Liga Tenisa 2020

FINAŁ ROZGRYWEK 2020'

grupa ĆWIERĆFINAŁY
E1Dziadkiewicz Bogusław
F-barażOlender Bernard
2:0
6:1 6:1
F2 Walas Stanisław
E3Sołęga Wiktor
2:0
6:2 6:2
E2Wojtenek Łukasz
F3Półtorak Tomasz
2:1
6:2 1:6 6:2
E-barażKociubiński Henryk
F1Kozakiewicz Rafał
0:2
2:6 4:6
 PÓŁFINAŁ
Dziadkiewicz Bogusław
Walas Stanisław
2:0
6:1 6:1
 PÓŁFINAŁ
Wojtenek Łukasz
Kozakiewicz Rafał
0:2
2:6 1:6
 FINAŁ
Dziadkiewicz Bogusław
Kozakiewicz Rafał
0:2
2:6 3:6
 MAŁY FINAŁ
Walas Stanisław
Wojtenek Łukasz
2:0
6:3 6:2
 ZWYCIĘZCA LIGI
Kozakiewicz Rafał
 2-MIEJSCE
DZIADKIEWICZ Bogusław
 3-MIEJSCE
WALAS Stanisława

FINAŁ II-ligi

G1
II-liga
Stadnicki Jacek
H1
II-liga
Jurczyński Krzysiek
1:2
3:6 6:4 2:6
 ZWYCIĘZCA II-ligi
Jurczyński Krzysiek

BARAŻE do Finału Rozgrywek

H1
II-liga
Jurczyński Krzysiek
G2
II-liga
Jakubowski Sławek
2:0
6:2 6:3
G1
II-liga
Stadnicki Jacek
H2
II-liga
Mierzwa Mateusz
2:1
4:6 6:1 7:6
E4
I-liga
Kociubiński Henryk
H1-G2
II-liga
Jurczyński Krzysiek
2:0
6:1 6:2
F4
I-liga
Olender Bernard
G1-H2
II-liga
Stadnicki Jacek
2:0
7:6 6:3
 E-baraż
Kociubiński Henryk
 F-baraż
Olender Bernard

Grupa E

I-LIGA
Grupa E
Dziadkiewicz
Bogusław
Wojtenek
Łukasz
Sołęga
Wiktor
Kociubiński
Henryk
Brzdąk
Krzysztof
Olender
Paweł
Kosiński
Krzysztof
Pytel
Wojtek
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
lp.
Dziadkiewicz
Bogusław
 2:0
6-2 6-3
2:0
6-1 6-1
2:0
6-3 6-2
2:0
6-3 6-1
2:0
6-0 6-1
2:0
6-1 6-1
X
walkower
20+6
6/0
+12
12/0
+53
72/19
 1  
Wojtenek
Łukasz
0:2
2-6 3-6
 2:0
6-3 6-0
2:1
6-4 3-6 6-3
2:0
6-4 6-1
2:1
1-6 6-3 6-1
2:0
6-0 6-0
2:0
6-2 6-3
19+5
6/1
+8
12/4
+33
81/48
 2  
Sołęga
Wiktor
0:2
1-6 1-6
0:2
3-6 0-6
 2:1
3-6 6-1 7-5
2:0
7-5 6-2
2:1
6-7 6-4 6-3
2:0
7-5 6-4
2:0
6-4 6-3
17+3
5/2
+4
10/6
+4
77/73
 3  
Kociubiński
Henryk
0:2
3-6 2-6
1:2
4-6 6-3 3-6
1:2
6-3 1-6 5-7
 2:1
6-3 3-6 6-3
2:0
6-4 6-3
2:0
6-0 6-1
X
walkower
140
3/3
+1
8/7
+6
69/63
 4*
Brzdąk
Krzysztof
0:2
3-6 1-6
0:2
4-6 1-6
0:2
5-7 2-6
1:2
3-6 6-3 3-6
 2:0
7-5 6-3
2:0
7-5 6-2
3:0
7-6 6-2 7-5
13-1
3/4
0
8/8
-6
74/80
 5  
Olender
Paweł
0:2
0-6 1-6
1:2
6-1 3-6 1-6
1:2
7-6 4-6 3-6
0:2
4-6 3-6
0:2
5-7 3-6
 2:0
6-1 6-3
X
walkower
10-4
1/5
-6
4/10
-20
52/72
 6  
Kosiński
Krzysztof
0:2
1-6 1-6
0:2
0-6 0-6
0:2
5-7 4-6
0:2
0-6 1-6
0:2
5-7 2-6
0:2
1-6 3-6
 2:1
6-3 6-7 10-6
9-5
1/6
-11
2/13
-45
45/90
 7  
Pytel
Wojtek
X
walkower
0:2
2-6 3-6
0:2
4-6 3-6
X
walkower
0:3
6-7 2-6 5-7
X
walkower
1:2
3-6 7-6 6-10
 4-4
0/4
-8
1/9
-25
41/66
 8  

Grupa F

I-LIGA
Grupa F
Kozakiewicz
Rafał
Walas
Stanisław
Półtorak
Tomasz
Olender
Bernard
Cierpisz
Roman
Wojtas
Grzegorz
Gądzik
Waldemar
Ciapa
Darek
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
lp.
Kozakiewicz
Rafał
 2:1
6-2 5-7 6-3
2:0
6-4 7-6
2:0
6-2 7-6
2:0
6-2 6-1
2:0
6-0 6-0
2:0
6-1 6-1
2:0
6-2 7-5
21+7
7/0
+13
14/1
+50
92/42
 1  
Walas
Stanisław
1:2
2-6 7-5 3-6
 2:0
6-1 7-5
X
walkower
2:0
6-3 6-0
2:0
6-0 6-1
2:0
6-3 6-0
2:0
6-3 6-3
18+4
5/1
+9
11/2
+37
73/36
 2  
Półtorak
Tomasz
0:2
4-6 6-7
0:2
1-6 5-7
 2:0
6-2 6-3
2:0
6-4 6-4
2:0
6-0 6-2
X
krecz
2:0
6-2 6-3
17+2
4/2
+4
8/4
+18
64/46
 3  
Olender
Bernard
0:2
2-6 6-7
X
walkower
0:2
2-6 3-6
 2:0
7-5 6-2
2:0
6-2 6-2
2:0
6-3 6-4
2:0
6-3 7-5
14+2
4/2
+4
8/4
+12
63/51
 4*
Cierpisz
Roman
0:2
2-6 1-6
0:2
3-6 0-6
0:2
4-6 4-6
0:2
5-7 2-6
 2:1
6-3 4-6 6-1
0:2
2-6 4-6
2:0
6-3 7-5
11-3
2/5
-7
4/11
-23
56/79
 5  
Wojtas
Grzegorz
0:2
0-6 0-6
0:2
0-6 1-6
0:2
0-6 2-6
0:2
2-6 2-6
1:2
3-6 6-4 1-6
 2:0
6-4 6-1
0:2
3-6 4-6
9-5
1/6
-9
3/12
-45
36/81
 6  
Gądzik
Waldemar
0:2
1-6 1-6
0:2
3-6 0-6
X
krecz
0:2
3-6 4-6
2:0
6-2 6-4
0:2
4-6 1-6
 -8-3
1/4
-6
2/8
-25
29/54
 7  
Ciapa
Darek
0:2
2-6 5-7
0:2
3-6 3-6
0:2
2-6 3-6
0:2
3-6 5-7
0:2
3-6 5-7
2:0
6-3 6-4
- 8-4
1/5
-8
2/10
-24
46/70
 8  

Liga 2020 / Grupa G

II-LIGA
Grupa G
Stadnicki
Jacek
Jakubowski
Sławek
Paluch
Kaziu
Biernacki
Zdzisław
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
lp.
Stadnicki
Jacek
  2:0
6-2 6-1
2:0
6-0 6-0
2:0
6-1 6-0
9 +3
3/0
+6
6/0
+32
36/4
 1 
Jakubowski
Sławek
0:2
2-6 1-6
  2:0
7-5 6-2
2:0
6-0 6-1
7 +1
2/1
+2
4/2
+8
28/20
 2 
Paluch
Kaziu
0:2
0-6 0-6
0:2
5-7 2-6
  2:0
6-3 6-2
5 -1
1/2
-2
2/4
-11
19/30
 3 
Biernacki
Zdzisław
0:2
1-6 0-6
0:2
0-6 1-6
0:2
3-6 2-6
  3 -3
0/3
-6
0/6
-29
7/36
 4 

Liga 2020 / Grupa H

II-LIGA
Grupa H
Jurczyński
Krzysiek
Mierzwa
Mateusz
Dąbek
Kazimierz
Łokociejewski
Jerzy
Mendel
Tomasz
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
lp.
Jurczyński
Krzysiek
  2:0
6-4 6-4
2:0
6-3 6-1
2:0
6-3 6-3
2:0
6-1 6-3
12 +4
4/0
+8
8/0
+26
48/22
 1 
Mierzwa
Mateusz
0:2
4-6 4-6
  2:0
6-1 7-5
2:1
6-7 6-4 6-4
2:0
6-1 7-5
10 +2
3/1
+3
6/3
+13
52/39
 2 
Dąbek
Kazimierz
0:2
3-6 1-6
0:2
1-6 5-7
  2:0
6-4 7-5
2:0
6-0 6-2
8 0
2/2
0
4/4
-1
35/36
 3 
Łokociejewski
Jerzy
0:2
3-6 3-6
1:2
7-6 4-6 4-6
0:2
4-6 5-7
  2:0
6-1 6-3
6 -2
1/3
-3
3/6
-5
42/47
 4 
Mendel
Tomasz
0:2
1-6 3-6
0:2
1-6 5-7
0:2
0-6 2-6
0:2
1-6 3-6
  4 -4
0/4
-8
0/8
-33
16/49
 5 

Faza
Grupowa
Dziadkiewicz
Bogusław
Wojtenek
Łukasz
Kociubiński
Henryk
Olender
Paweł
Stadnicki
Jacek
Jakubowski
Sławek
Półtorak
Piotr
Gruszecki
Stanisław
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
lp.
Dziadkiewicz
Bogusław
  2:0
6-2 6-3
2:0
6-3 6-2
2:0
6-0 6-1
2:0
6-1 6-1
2:0
6-2 6-1
2:0
6-0 6-2
X
walkower
20 +6
6/0
+12
12/0
+54
72/18
 1 
Wojtenek
Łukasz
0:2
2-6 3-6
  2:1
6-4 3-6 6-3
2:1
1-6 6-3 6-1
2:0
6-3 6-2
2:0
6-0 6-0
2:0
6-2 6-1
X
walkower
18 +4
5/1
+6
10/4
+26
69/43
 2 
Kociubiński
Henryk
0:2
3-6 2-6
1:2
4-6 6-3 3-6
  2:0
6-4 6-3
2:1
3-6 6-1 6-3
2:0
6-1 6-1
2:0
6-1 6-3
X
walkower
16 +2
4/2
+4
9/5
+19
69/50
 3 
Olender
Paweł
0:2
0-6 1-6
1:2
6-1 3-6 1-6
0:2
4-6 3-6
  2:0
6-1 6-2
2:1
3-6 6-3 6-3
2:0
6-3 6-4
2:1
7-5 6-7 6-3
15 +1
4/3
+1
9/8
+2
76/74
 4 
Stadnicki
Jacek
0:2
1-6 1-6
0:2
3-6 2-6
1:2
6-3 1-6 3-6
0:2
1-6 2-6
  2:0
6-2 6-1
2:0
6-2 6-3
2:0
6-2 6-3
13 -1
3/4
-1
7/8
-8
56/64
 5 
Jakubowski
Sławek
0:2
2-6 1-6
0:2
0-6 0-6
0:2
1-6 1-6
1:2
6-3 3-6 3-6
0:2
2-6 1-6
  2:0
7-6 6-3
X
walkower
10 -4
1/5
-7
3/10
-39
33/72
 6 
Półtorak
Piotr
0:2
0-6 2-6
0:2
2-6 1-6
0:2
1-6 3-6
0:2
3-6 4-6
0:2
2-6 3-6
0:2
6-7 3-6
  X
walkower
8 -6
0/6
-12
0/12
-43
30/73
 7 
Gruszecki
Stanisław
X
walkower
X
walkower
X
walkower
1:2
5-7 7-6 3-6
0:2
2-6 3-6
X
walkower
X
walkower
  2 -2
0/2
-3
1/4
-11
20/31
 8 

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-LIGĘ, w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 5-9 tworzą w kolejnym etapie II-LIGĘ, w dwóch grupach: G (A5-A9 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)
  

Faza
Grupowa
Sołęga
Wiktor
Brzdąk
Krzysztof
Pytel
Wojtek
Kosiński
Krzysztof
Półtorak
Jan
Paluch
Kaziu
Biernacki
Zdzisław
Czeszek
Adam
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
lp.
Sołęga
Wiktor
  2:0
7-5 6-2
2:0
6-4 6-3
2:0
7-5 6-4
1:2
1-6 6-0 4-6
2:0
6-2 6-0
2:0
6-0 6-1
X
krecz
19 +4
5/1
+9
11/2
+35
73/38
 1 
Brzdąk
Krzysztof
0:2
5-7 2-6
  2:1
7-6 2-6 7-5
2:0
7-5 6-2
X
walkower
2:0
6-0 6-3
2:0
6-3 6-0
2:0
7-6 6-3
18 +4
5/1
+7
10/3
+21
73/52
 2 
Pytel
Wojtek
0:2
4-6 3-6
1:2
6-7 6-2 5-7
  1:2
3-6 7-6 6-10
2:0
6-4 7-5
2:0
6-2 6-3
2:0
7-6 6-4
X
walkower
14 0
3/3
+2
8/6
+4
78/74
 3 
Kosiński
Krzysztof
0:2
5-7 4-6
0:2
5-7 2-6
2:1
6-3 6-7 10-6
  1:2
3-6 6-2 7-10
2:0
6-4 6-0
2:0
6-2 6-1
0:2
3-6 4-6
13 -1
3/4
-2
7/9
+6
85/79
 4 
Półtorak
Jan
2:1
6-1 0-6 6-4
X
walkower
0:2
4-6 5-7
2:1
6-3 2-6 10-7
  X
walkower
2:0
6-0 6-1
X
walkower
12 +2
3/1
+2
6/4
+10
51/41
 5 
Paluch
Kaziu
0:2
2-6 0-6
0:2
0-6 3-6
0:2
2-6 3-6
0:2
4-6 0-6
X
walkower
  2:0
6-3 6-2
0:2
4-6 6-7
10 -4
1/5
-8
2/10
-30
36/66
 6 
Biernacki
Zdzisław
0:2
0-6 1-6
0:2
3-6 0-6
0:2
6-7 4-6
0:2
2-6 1-6
0:2
0-6 1-6
0:2
3-6 2-6
  X
walkower
8 -6
0/6
-12
0/12
-50
23/73
 7 
Czeszek
Adam
X
krecz
0:2
6-7 3-6
X
walkower
2:0
6-3 6-4
X
walkower
2:0
6-4 7-6
X
walkower
  8 +1
2/1
+2
4/2
+4
34/30
 8 

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-LIGĘ, w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 5-8 tworzą w kolejnym etapie II-LIGĘ, w dwóch grupach: G (A5-A9 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)
  

Faza
Grupowa
Kozakiewicz
Rafał
Gądzik
Waldemar
Cierpisz
Roman
Olender
Bernard
Jurczyński
Krzysiek
Mierzwa
Mateusz
Dąbek
Kazimierz
Bieniek
Stanisław
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
lp.
Kozakiewicz
Rafał
  2:0
6-1 6-1
2:0
6-2 6-1
2:0
6-2 7-6
2:0
6-0 6-2
2:0
6-2 6-0
2:0
6-1 6-1
X
walkower
20 +6
6/0
+12
12/0
+54
73/19
 1 
Gądzik
Waldemar
0:2
1-6 1-6
  2:0
6-2 6-4
X
walkower
2:0
6-3 6-1
2:0
6-1 6-1
2:0
6-0 6-0
X
walkower
17 +3
4/1
+6
8/2
+26
50/24
 2 
Cierpisz
Roman
0:2
2-6 1-6
0:2
2-6 4-6
  0:2
5-7 2-6
2:1
3-6 6-3 6-3
2:1
6-3 5-7 6-4
2:0
6-0 6-0
X
walkower
14 0
3/3
-2
6/8
-3
60/63
 3 
Olender
Bernard
0:2
2-6 6-7
X
walkower
2:0
7-5 6-2
  2:0
6-1 6-1
2:0
6-2 6-2
X
walkower
2:0
6-1 7-5
13 +3
4/1
+6
8/2
+26
58/32
 4 
Jurczyński
Krzysiek
0:2
0-6 2-6
0:2
3-6 1-6
1:2
6-3 3-6 3-6
0:2
1-6 1-6
  2:0
6-4 6-4
2:0
6-3 6-1
X
walkower
12 -2
2/4
-3
5/8
-19
44/63
 5 
Mierzwa
Mateusz
0:2
2-6 0-6
0:2
1-6 1-6
1:2
3-6 7-5 4-6
0:2
2-6 2-6
0:2
4-6 4-6
  2:0
6-1 7-5
2:0
6-4 6-4
11 -3
2/5
-5
5/10
-24
55/79
 6 
Dąbek
Kazimierz
0:2
1-6 1-6
0:2
0-6 0-6
0:2
0-6 0-6
X
walkower
0:2
3-6 1-6
0:2
1-6 5-7
  0:2
3-6 1-6
8 -6
0/6
-12
0/12
-57
16/73
 7 
Bieniek
Stanisław
X
walkower
X
walkower
X
walkower
0:2
1-6 5-7
X
walkower
0:2
4-6 4-6
2:0
6-3 6-1
  5 -1
1/2
-2
2/4
-3
26/29
 8 

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-LIGĘ, w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 5-8 tworzą w kolejnym etapie II-LIGĘ, w dwóch grupach: G (A5-A9 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)
  

Faza
Grupowa
Walas
Stanisław
Półtorak
Tomasz
Ciapa
Darek
Wojtas
Grzegorz
Łokociejewski
Jerzy
Mendel
Tomasz
Kadłubowski
Paweł
 
 pkt 
 
zwy.
 
sety
 
gemy
 
lp.
Walas
Stanisław
  2:0
6-1 7-5
2:0
6-3 6-3
2:0
6-0 6-1
2:0
6-2 6-2
2:0
6-1 6-1
X
walkower
17 +5
5/0
+10
10/0
+42
61/19
 1 
Półtorak
Tomasz
0:2
1-6 5-7
  2:0
6-2 6-3
2:0
6-0 6-2
2:0
6-2 6-0
2:0
6-0 6-1
0:2
1-6 0-6
14 +2
4/2
+4
8/4
+20
55/35
 2 
Ciapa
Darek
0:2
3-6 3-6
0:2
2-6 3-6
  2:0
6-3 6-4
2:0
6-1 6-1
2:0
6-0 6-0
0:2
3-6 2-6
12 0
3/3
0
6/6
+7
52/45
 3 
Wojtas
Grzegorz
0:2
0-6 1-6
0:2
0-6 2-6
0:2
3-6 4-6
  2:0
6-1 6-0
X
walkower
X
walkower
10 -2
1/3
-4
2/6
-15
22/37
 4 
Łokociejewski
Jerzy
0:2
2-6 2-6
0:2
2-6 0-6
0:2
1-6 1-6
0:2
1-6 0-6
  2:0
6-1 6-3
X
walkower
9 -3
1/4
-6
2/8
-31
21/52
 5 
Mendel
Tomasz
0:2
1-6 1-6
0:2
0-6 1-6
0:2
0-6 0-6
X
walkower
0:2
1-6 3-6
  X
walkower
6 -4
0/4
-8
0/8
-41
7/48
 6 
Kadłubowski
Paweł
X
walkower
2:0
6-1 6-0
2:0
6-3 6-2
X
walkower
X
walkower
X
walkower
  6 +2
2/0
+4
4/0
+18
24/6
 7 

LEGENDA:
* miejsca 1-4 tworzą w kolejnym etapie  I-LIGĘ, w dwóch grupach: E (A1-A4 + B1-B4)  oraz F (C1-C4 + D1-D4)
* miejsca 5-8 tworzą w kolejnym etapie II-LIGĘ, w dwóch grupach: G (A5-A9 + B5-B8) oraz H (C5-C8 + D5-D8)